Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok halni, nem tudok...

Meg akarok halni, nem tudok túllépni rajta, semmi sem jó az életemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már 1 éve ,hogy semmi értelme nincs az egész életemnek.2 éve télen kezdődött egy kapcsolatom,hónapok után megcsalt,amilyen hülye voltam megbocsátottam,de akkor kiveszett belőlem minden jó érzés,nemtudok őszintén mosolyogni sem.Aztán még együtt voltunk 1 évet amiben többször megcsalt és átvert.Szakítottunk és mégis hiányzik azok ellenére amiket tett velem.Ezen kívül még az iskola sem megy semmi erőm nincs leülni tanulni,barátokat nem tudok szerezni aki van az bír,szerintük nagyon jó a humorom,egyedül a gépezésbe és amikor van rá lehetőség a sportba folytom a bánatom.Meg akarok halni nincs más választásom

16/F


2017. jan. 1. 15:28
 1/4 Belss válasza:
100%
Ismerős érzés,nekem is így volt úgy gondoltam hogy sosem feledem el,mrg annak ellenére hogy megcsalt még mindig szeretem,de most volt egy éve,és már tulléptem rajta mert rájöttem hogy nincs értelmr miatta bánkódnom,ugyhogy kitartás nekem is nehéz volt de megtettem.
2017. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,próbálom énis felfogatni valahogy magammal,hogy nem szeret de valami mégis köt hozzá sajnos:(
2017. jan. 1. 15:52
 3/4 Belss válasza:
100%
Én is érzem vonzást iránta,de próbálom elterelni a gondolataimat,másokkal ismerkedni,(te us próbáld meg)hiába nem megy nem tudok más fiúra úgy gondolni mint rá.
2017. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem nagyon szépen köszönöm:)
2017. jan. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!