Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Rá akarok jönni hogy mi...

Rá akarok jönni hogy mi voltam előző életemben. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
hogy tudnám kideríteni?? kihez kell mennem és hova?

2014. júl. 16. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hol lehet de azt igen hogy le kell menned alfába. Elvileg ez arra is jó hogy felkutasd előző életed.
2014. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen alfába? :D
2014. júl. 17. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon kedves ismerősöm, aki ilyenekkel foglalkozik. Utaztat az előző életek valamelyikébe, és kideríti, hogy ki és mi voltál előző életedben. Nagyon megterhelő számára, ezért még nekem se ingyen csinálta. Viszont megérte kifizetnem a pénzt, mert nagyon jól leírta az előző életemet. Hármat is talált, az egyikben egy biológus voltam, előtte papnövendék, előtte pedig az ókori Kínában voltam rizskapáló paraszt. Nem mindenki volt király előző életében... Viszont nagyon szép leírást adott mindhárom előző életemről, simán megérte azt a pénzt, amit elkért!
2014. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Napfonat ***** válasza:
**

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sceptic:

Rendben, köszönöm :)

2014. júl. 20. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Sceptic, érdekelne engem ez is. Ha vagy olyan kedves megírnád privátban ki ez?
2014. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yosimitsu01 válasza:
engem is érdekel a dolog, de szerintem legbelül nagyon nagyon mélyen ha magadba fordulsz te is érzed hogy nagyából mi a válasz, ha nem is részlet gazdagon. ismerek olyan embert aki elsírta magát egy ilyen utazás után. érzéseim alapján és figyelembe véve jelenlegi életem ki hivásait és történéseit. szerintem nagyon negativ dolgokat tapasztalnák meg. nem biztos hogy amit hallanák azt fel tudnám dolgozni. ha beleakarsz vágni drukolok ,de készülj fel , hogy bármitis kapsz választ az hatással lesz a további életedre , bármit is mondjanak.
2014. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!