Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudok e reinkarnálódni élettel...

Tudok e reinkarnálódni élettelen tárgyként? Nem akarok valakinek a cipője lenni következő életemben!

Figyelt kérdés
Igazán nem akarom, hogy valaki majd rajtam taposson és én nem tehetnék semmit ellene! EZ NEM VICC!!!
2016. júl. 11. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
A cipő még nem is a legrosszabb lehetőség. Gondold el mi lesz, ha pelenkaként születsz újra! És ez sem vicc!
2016. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 OneEntity ***** válasza:
46%
Vagy ha óvszerként.
2016. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pelenkának, óvszernek újjászületni hasznos és tiszteletreméltó dolog. Na de mihaszna cipőnek?!
2016. júl. 11. 14:42
 4/18 anonim válasza:
39%
Nmeken is ez a rémálmom, csak éppen az, ha zokni leszek! Gondolj bele lábszag, gomba! Pfujj!
2016. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
31%
Nekem bocsi!
2016. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Már hogyne. Én például előző életemben melltartó voltam és azelőtti életemben bugyi.
2016. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Én már előre látom a következő életedet kedves kérdező. Egy büdös hajléktalan gombás lábú piszkos körmű topánkája leszel, amit egy dagadt aszott nénike hagyott el, mert kihajította a megboldogult alkoholista férjének a cuccait, ami között ott volt a félpár topánka is.
2016. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Még ha létezne is olyan hogy reinkarnáció (de természetesen nem létezik), akkor is így logikusan belegondolva nem lehet élettelen tárgyként megszületni... mikor születik meg egy tárgy? Mikor hal meg? Ha jó cipő leszel akkor magasabb szinten születsz újra? Milyen egy jó cipő? Milyen döntéseket tud meghozni egy kredenc meg egy cipő? Szerintem van másik 10 dolog amin kevésbé lenne hülyeség stresszelni mint ezen.
2016. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
77%

"Tudok e reinkarnálódni élettelen tárgyként?"

Hazudós vagy, ha nem élnél, akkor hogy tudnád a kérdést kiírni?? nem vagy élettelen

2016. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
A 9-es előző életében egy büdös zokni volt, amit a dobermannok cincáltak szét. :D
2016. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!