Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem bírom tovább?

Moab0426 kérdése:

Mit tegyek ha nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Mit tegyek akkor, ha nem akarok élni, mert elég volt minden van egyszerre, anyukámat műtötték gerincével, szarul érzem magam, az exem aki az első szerelmem volt és mindig is depressziós voltam ha veszekedtünk, most vissza lépett az életembe és kiakar baszni velem mégjobban és retkesül fáj mert szeretem, de ő csak játszik velem és kihasznál, mert valójában a legjobb barátomba szerelmes. Az iskolában, az összes tanár cseszeget és egy-kettő meg is akar buktatni, nem akarok iskolába menni, ma se mentem, nem akarok itthon lenni és hallgatni ahogy miattam sír a műtött anyukám, hogy nem járok iskolába, nem akarok gond és teher lenni, mert mindenkinek csak az vagyokés már elegem van mindenből. Na erre valaki tud valami ésszerű megoldást?:) mert ha igen akkor kérem ossza meg velem, mert összetörtem.

2017. jan. 4. 10:16
 1/4 KrisztinaSz válasza:
Kezeld valahogyan, vagy szokj hozzá, ha az teremtő következő életedre bogár testet ad neked vagy az éhes négereknek patkány hús leszel ! Az öngyílkosokat következő életükre vagy rovar vagy rosszabb testbe űzi a teremtő ! Sima tudomány, nézz utána ! Amíg létezel, rovar leszel .
2017. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbálj megnyugodni.Keresd az életedben azt amit/akit szeretsz és most azokra koncentráj.Legyél hálás azért amit edig elértél.Mindíg van valaki aki meleged áll és segít neked csak állj meg egy percre és néz körbe.
2017. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magániskola? otthon tanulsz, és közben anyukádra is tudsz ügyelni.
2017. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Skywalker33 ***** válasza:

Szia!


Barcsak tudnad vagy sejtened milyen fontos az emberi elet es az itt meg tett spiritualis haladas minden centimeter kilometereknek fog szamitani majd amikor mar te is tudni fogsz azokrol amirol most irok.

A mostani eletedet mellesleg te magad tervezted meg kis segitseggel...mely segitseg illetve kenyszer annal nagyobb minel nagyobb tartozasod volt a torvennyel szemben amely ezen also vilagokat szabalyozza. Mindazonaltal vegtelenul ertekes vagy egy vegtelenul izgalmas Isteni tervben amelyben minden szenvedesed ertelme felsejlik majd. Ne hidd hogy nem figyel rad senki es senki sem szeret! Indulj el befele es vegtelenul boldog leszel akarhol is vagy. Ez az igazsag. valositsd meg. csoki t.

2017. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!