Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom tovább. Mit tehetnék?

Nem bírom tovább. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szép, intelligens, segítőkész és életvidám lány vagyok... Mások szerint

Számomra egy semmit érő nulla... akinek 2 arca van

nézzük.. 20 éves lány vagyok,komoly párkapcsolatban élek, szerető családi körben .. apukám 5 éves koromban elhagyott minket(nem tartjuk a kapcsolatot, nagyon ritkán) rendszeresen sportolok edzek, vannak céljaim.. boldognak mutatom magam.. MÉGSE.

Pajzsmirigy alulműködésem van és autoimunn betegségem -> alopecia areata társult ehhez az egészhez más néven A FOLTOS HAJHULLÁS .. 6éves koromtól kezdett hullani a hajam.. azelőtt gyönyörű hosszú barna hajam volt. Boldog életet élek? NEM. parókát hordok(nagyon kevés az igazi hajam) 13 éves koromtól hordok parókát. Kevesen tudják

2 személyiségem van .. egy amikor emberek között vagyok szép boldog fiatal lány képében

a másik amikor egyedül vagyok itthon leveszem a hajam.. és a tükörbe nézek.. én nem ez akarok lenni.. én nem így akarom leélni az életem.. (barátom tudja a betegségem, őt egyáltalán nem zavarja)

úgy érzem MINDENKI számára teher vagyok..

Folyton reménykedem kicsi KOROM ÓTA , hogy igen egyszer kinől a hajam... de már kezdek belefárdni, és kezdem feladni

hogyan tudnám elfogadni magam?? Mit tegyek, hogy nyugodt életet éljek?


2016. febr. 7. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én nem ismerlek de szerintem nem vagy nulla és nem vagy teher. Mert ha az lennél akkor idáig nem tudtál volna küzdeni. Nem????

És hogyan tudnád elfogadni magad???? HÁT ÚGY AHOGY VAGY!!!!

Mindenkinek van olyan dolga amit kiszenálna az életéből.

De le kell sz@rni!! Ha hagyod hogy tönkretegyen akkor onnan nincs ki út. Mert megöli a lelked. Érted?

Még annó Hofi is megmondta "Mindent elvehetnek de a mosolyodat azt nem."

Így hát ne add fel!! Hisz erősebb vagy mint gondolnád!! :)

2016. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el párszor Hellinger terápiára és dolgozz ugyanezzel a kérdéssel ott. Én autoimmun betegségből gyógyultam ki úgy, hogy leástam vele magamban.
2017. nov. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!