Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudom, hogy az orvosom...

Honnan tudom, hogy az orvosom azért kedves velem, mert a betege vagyok, vagy pedig azért, mert tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki összejött az orvosával?

Hogyan kezdődött? Ki kezdeményezett?


2010. máj. 4. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Az urológusom azt mondta jó a seggem :)
2010. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Azt az orvost megette a fene, aki nem kedves a betegével. Szerintem ne beszélj be magadnak semmi ilyesmit, mert a vége lehet egy jó nagy p.fára esés is... az nagyon égő lenne.
2010. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

vannak olyan orvosok, akik hajtanak is a páciensekre. hát szégyelhetik magukat. általában az ilyen nem csak egy páciensnél próbálkozik be, hanem ez a mániája.

hogyan kezdődött?

mint általában más helyzetben viselkedik a másik fél, ugyanúgy viselkedik egy orvos is, ha akar valamit.

volt egy ismerősöm, aki összejött a nőgyógyászával, nem tudom együtt vannak e még. de az a nőgyógyász is pl. nemcsak vele vagy velem kezdett ki, hanem sok ilyen hír terjengett róla.

2010. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem pld. nagyon kedves a nőgyógyászom, de jó sok pénzt hagytam már nála. Sőt, még jóképű és humoros is, és szívesen beszélget velem a magánéletemről is.. :) Mégse gondolnám, hogy bármit is akar tőlem.
2010. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
a kedvesség az nem egyenlő azzal, hogy ki akar veled kezdeni. mint írtam, hidd el egy orvos is ugyanolyan módszerekkel kezdeményez, mint bármely másik ember. azt észre fogod venni.:)
2010. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Én onnan tudom, hogy tetszem a nőgyógyászomnak, hogy mindig nagyon zavarban van, ha megyek hozzá. Pl. egyszer majdnem leverte a laptopját az asztalról :D

Mindig nagyon kedves, és udvarias, bánatomra ő az a fajta aki sosem kezdene ki a betegével ott a rendelőben. De néha szokott bókolni, de nagyon diszkréten, szinte észrevehetetlenül :) Nekem is tetszik, lehet érezni azt a "valamit" a levegőben köztünk. De nem hiszem, hogy lesz belőle bármi is, pedig jó lenne...

2010. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Valami hasonlón gondolkodom én is, csak annyi különbséggel, hogy állatorvos. :D Komolyan, ő is bólogatott, meg mittudom én, és nem tudom, hogy azért, mert tetszem neki, vagy azért, hogy ő maradjon az orvosunk. (hivatalosan más körzetbe tartozunk, de az a doki bunkó)

Azon gondolkoztam, hogy derítsem ki, hogy melyik. Ha rájössz a megoldásra, szólj nekem is.

2010. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

igen bólogatott...én marha.

bókolgatott akart lenni. :D

2010. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

én összejöttem vele...aztán lett az orvosom. :)))

igaz nem rendelőben, hanem az egyetemen ismerkedtünk meg. én belgyógyász, a párom pedig fogorvos

2010. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Nőgyógyászommal összejönni.... Hát nem is tudom... Érdekes!
2010. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!