Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre kevésbé tetszem magamnak...

Egyre kevésbé tetszem magamnak, lassan már undorodom a tükörképemtől. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

18 vagyok, itt a tavasz és lehet ez a gond. Szeretnék változtatni magamon, hogy izgalmasabbnak, szebbnek, csinosabbnak, vonzóbbnak érezhessem magam.

Gondoltam hogy felújítom a ruhatáram, de nem férne el a sok ruha (kicsi a szobám, a szekrényem meg egyenesen pindurka).

Gondoltam hogy befestettem a hajam de az olyan költséges újból és újból festettni a lenőtt részeket. Meg vasalom a hajam és a kettő együtt már nagyon roncsolná....

Gondoltam hogy eljárok edzőterembe de nincs annyi kedvem hozzá...

Gondoltam hogy hízok hogy "szexibben" nézzek ki. 160cm/48 kg vagyok.


Szerintetek melyiket válasszam? Egyéb ötlet?


2010. ápr. 14. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
olyan 55-60kilóra nyugodtan felhízhatsz, főleg ha jól áll.
2010. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább a hízásra szavazok, tényleg soványka vagy!:)
2010. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan ideális a testsúlyod. 160/60 kg-nál, már nagy az úszógumi.
2010. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, talán a hízás. De ne 55-60 kg-ra, milyen kövér már az... elég olyan 50-re, és akkor pont jó lesz a súlyod szerintem, bár nem tudom az mennyire változtatna rajtad :)
2010. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
160/48 még akár ideális is lehet, de lehet, hogy a 160/60 a megfelelő. Ez testalkattól függ. Mutass képet, hátha azt mondjuk rá, hogy csini vagy. Ez talán önt beléd egy kis önbizalmat és nem fogsz "undorodni" magadtól :)
2010. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


a melkasom elég fehér tudom...

2010. ápr. 14. 16:32
 7/10 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 14. 16:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Egy kilót se hízzál!

Nagyon jó arányos alakod van.

2010. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jól nézel ki.:D

de setleg kipróbálhatnál valami új sminket vagy frizurát, nem hajszínt, frizurát:D

2010. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem önbizalomhiányba szenvedsz...próbáld meg minden reggel a tükör előtt mondogatni h szép vagyok,szép vagyok stb...Szerintem ideális v semmin sem kéne változtatnod,örülj annak h fiatal v és nagyon szép...:)
2010. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!