Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kitől származom? Ádámtól vagy...

Kitől származom? Ádámtól vagy Évától? :S

Figyelt kérdés

Jellemzőim: gorilloid végtagok,sűrű barna haj, nagy és büdös láb ami ráadásul ludtalpas is, hosszú ujjak és krumpli orr.

Lány vagyok

Köszi a segítséget :S:S:S


2010. máj. 4. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Anyádtól -.-
2010. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"Nézd meg hogy élnek anyádék"
2010. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

megnéztem..szarul :S:S tényleg nemtudom... anyámtól származom jó de nem ő a legelső ősöm :S:S:S te sztem majomtól származol megnéznélek (L)

szercsy puscsy páscsy arany bogárkáim (L)(L)(L) csók

2010. máj. 4. 14:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy földönkívülitől. Biztos az ő nyelvüket beszéled, mert nem túl értelmes így.

És mosd meg a lábad.

2010. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
anyádtól meg apádtól.
2010. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ádámtól származik Éva is, ergó Ádámtól származol...
2010. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
h tudtam h ádámtól származok:D nagyon köszi a válaszokat. am a lábamat mosom (izzadságban,sárban és majonézben),garantált finom majonézes vanilliapuding mazsolával és szalonnával íze van ;)
2010. máj. 5. 12:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a humorba akar menni?-_-
2010. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem am csak barátnőmmel szórakoztunk:P jókedvünk volt és vhogy felvetődött a téma és viccesen megjegyezte h irjam ki hátha kapok választ. aztán addig nyaggatott :D bocsi h ha nem értékelitek h vannak olyan emberek akik néha vidámak ... am tényleg bocsi h..szal bocs ha vkinek kellemetlenséget okoztunk :D:D :P
2010. máj. 6. 19:30
 10/14 anonim ***** válasza:
háhá nekem tetszik xd
2010. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!