Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én ezt most nem értem! Akkor...

Én ezt most nem értem! Akkor hogy van ez, hogy Ádámot és Évát teremtette meg először Isten, de mi mégis a majmoktól származunk? :O akkor most mivan? :S nemértem! Nem Ádámtól és Évától származunk?

Figyelt kérdés
remélem rendes válaszokat kapok majd! köszönöm
2010. dec. 25. 09:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%

az egyik a vallásos, a másik a tudományos magyarázat

nincs köze a kettőnek egymáshoz

2010. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem a majmoktól származunk. Olvass már Darwint! Közös ősünk volt de nem tőlük származunk. Mi egy családfán két külön ág vagyunk. És a vallás ellent mond a tudománynak szóval ne is próbálj összefüggést keresni mert a 2 nem fedi át egymást. Döntsd el melyiknek hiszel és ennyi.
2010. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
23%
valójában a tudomány alátámassza a bibliát. és (sajnos) sok vallás ellentmond a bibliának.
2010. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
NEM, nem támasztja alá.
2010. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
17%
mondj egy példát.
2010. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
55%
én is mondok: 1947-ig nem hitték el, amit a biblia ír: hogy a nyúl kérődző. utána bebizonyították. gagarinig nem tudták, hogy a föld a"semmire van felfüggesztve", és hogy gömb alakú. mózes korában tisztában voltak a mikrobiológia Isten által feltárt részével, a fertőtlenítés szükségével, amit "nemrég" semmelweis elevenített fel.
2010. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
50%
Valóban attól függ, mit akarsz elhinni a vallásos vagy a tudományos oldalát a dolgoknak. Mindkettőhöz hit kell.
2010. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
36% ezt honnan másoltad ki?
2010. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%
Ez belemagyarázás, semmi több.
2010. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
36%
a biblia szerint: "a hit a remélt dolgok biztosítékon alapuló várása, a nem látható valóságok nyílvánvaló bizonyítása." számomra a tudomány fejlődése, és elért eredményei azt bizonyítják, hogy egy önmaga sokszorozódására képtelen, fejlett mikrochip előállításához és működtetéséhez iszonyat mérnöki tudás kell, addig a fotoszintézist, amit képtelenek leutánozni, a véletlen játékának tartják, és ez vicces.
2010. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!