Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szüleim elől hova rejtsem a...

Akemi28 kérdése:

Szüleim elől hova rejtsem a naplómat?

Figyelt kérdés

Anyam alkolikus soha nem egyeztem vele joligazabol senkivel nem egyezek jol a csaladombol anyam ut vert ordibal csapkodik elkesztem irni egy naplot maregyjo ideje es bele irtam menyire gyulolom es utalom ot es most meg ugylacik megtalata es elolvasa es emiat szujuval vert meg az egesz hatam sebes es meg a szulinapomon is azt mondta nekem azt kivanja nekem szulinapom alkalmabol hogy hajak meg es egy bu

k vagyok meg ijenek es megis utotde most meg nem tudom mit tegyek utalom es a naplomat meg elvete es kiolvasta es most megakar megint verni nem tudom mit tehetek agyatok otletet 22 eves vagyokde bizonyos oko miat nem mehetek el ithonrol meg ha akarnak is


2017. jan. 6. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy te annyi, jó az 12-nek is. Persze csak az irásod alapján.
2017. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 vagyok gyorsan irok es hibasan remegnek a kezeim de 22 vagyok
2017. jan. 6. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Találj ki magadnak egy titkos írást, amit csak Te tudsz elolvasni.
2017. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van talán ne írd le, hanem elég ha csak gondolod.
2017. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!