Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hölgyek! Szerintetek miért...

Hölgyek! Szerintetek miért van ennyi béna 20 év feletti srác manapság?

Figyelt kérdés
Én ezek közé a bénák közé tartozom, szóval nem csak nagyképűsködöm.
2010. máj. 4. 18:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Engem érdekelne, hogy miért gondolod magad bénának.
2010. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
hát nem állítanám, h csak manapság, mert nem éltem régebben, de én két dolgot hiányolok sok fiúból: tartás (h ne rohangáljon utánam mint egy kiskutya, legyen saját élete, képezze magát, stb) és kedvesség (hogy megdicsérjen pl)
2010. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Szia, szerintem a 20 év alattiak még bénábbak :) Egyszerűen azért, mert nem úgy nevelik őket, ahogy a fiú gyerekeket kéne. Egy neves pszichológus szerint nagyon sok a csonka családban felnőtt gyerek. A fiúknál még nagyobb gond az, hogy az anyuka neveli, az oviban, az iskolában is nagyrészt nők veszik körül, nincs előtte példa, hogy kell egy férfinak viselkednie, beszélnie, reagálnia dolgokra.
2010. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%
mégis szerinted miben vagy béna?
2010. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem abban bénák a srácok, hogy ha tetszik nekik egy nő és a nőnek is tetszenek, nem kezdeményeznek.

Ha meg rájuk sem nézel, le sem tudod vakarni őket, ha már százszor kimondom hogy: NEM. AKKOR FÉLÉV MÚLVA IS BEPRÓBÁLJA, HOGY "MÉG MINDIG NEM"?

2010. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%

Mibe vagy béna?

Meséld el légyszí. :)

2010. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%

én nem találkoztam igazából béna huszonévessel. a legtöbbje igenis rámenős.

de ha kezdeményezésről van szó, csak végy erőt magadon, és hívd el valahova a választottad. merj kezdeményezni. nem fog lehurrogni senki szerintem, ha nem vagy túl rámenős.

2010. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Csajozásban vagyok béna, annak ellenére, hogy volt már kapcsolatom. Nem merek kezdémenyezni a gyengébbik és szebbik nemnél. Kicsit feszengek is a társaságukban.
2010. máj. 4. 18:42
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

hát próbálj meg azért ellazulni, görcsösen ezt tényleg nem lehet, de ha valaki izgul közben, zavarban van, az tök cuki is lehet..:)

nekem kifejezetten tetszik, mikor a ffi zavarában hülyeséget csinál vagy mond, együtt nevessetek, ha bénázol. és máris van egy jó pont! és máris folytatódhat tovább a beszélgetés, a megfűzés.. még bénázva is.

szerintem úgy amúgy is érdekesebb.:)

2010. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%

A mai fiúk nem tudnak férfiak lenni.

Ennyi

Nem értenek az udvarláshoz...

2010. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!