Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy elnyomjam az...

Mit tegyek, hogy elnyomjam az egómat?

Figyelt kérdés

RÉgen nem ilyen voltam, de észre vettem, hogy pld szeretem magam nézni a tükörben, nah persze nem naphosszat, hanem mondjuk fürdés után egyből ott a nagy tükör pár lépéssel és odaállok és azt mondom igen, tetszem magamnak és tényleg nagyon tetszem magamnak, sokat edzek és ez most kezdett el leginkább lácódni, régen nagyon cingár gyere voltam és a suliban már nagyon sokat megemlítették, hogy látszik hogy edzek, meg mondták, hogy csak így tovább, csináltattam magamnak új hajat is és azt is dícsérték már, hogy jó lett meg nagyon szuperűl áll (régen vagy 30-40 cmes hajam volt, nem volt igénytelen, de azért növesztettem, hogy eltakarjon, mára már jóval rövidebb, oldalt mindössze 1,5cm-3,5ig vannak átmenetek, felül meg hosszabb, de nem felzselézett, hanem csak oldalra fésülöm fürdés után és levan tudva, beszárad magától úgy, alapvetően nagyon dús hajam van, ami régen zavart, mert iszonyat nehéz kezelni, viszont mostmár szeretem, mert mondták már, hogy puha is, meg sokszor azt hiszik belövöm, pedig semmi különöset nem teszek vele, egyszóval régen semmi önbizalmam nem volt, most meg félek, hogy túl nagyra nőtt és nagyra vagyok magammal és ez taszító lenne vagy ez még így nem egoizmus, napközben pld nem szoktam megnézni magam sehol, csak ha itthon vagyok, akkor néha.

17f



2017. jan. 8. 13:48
 1/1 anonim válasza:

Örülj neki

A csajoknak csak az öntelt pasik kellenek xD

2017. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!