Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől változhatott meg a...

Mitől változhatott meg a felfogásom a testemről?

Figyelt kérdés

13-14 évesen simán jártam strandra és hordtam rövidnadrágot. Most viszont eszembe sem jutna. Évek óta nem látott senki meztelenül vagy fürdőruhában. (A koliban való öltözés vagy tesi órán való ruhaváltás kivételével, de akkor ugye nem "nézelődik" senki.)

Mondjuk nem tartom magam csinosnak vagy vékonyak, de sosem voltam az, mindig zuris, zömök alkatom volt. (Ilyet örököltem.)

Most vagyok talán átlagban eddig a "legvékonyabb" magamhoz képest a 53 kg-ommal és a 164 cm-es magasságommal.

Miért zavarhat most a testem és régebben miért volt ennyire lényegtelen számomra?

18/L



2017. jan. 9. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert felnőttél, és ilyenkor már jobban számít a párválasztásnál.

Ezen kívül nyilván megváltoztál (kiszőrösödtél, megnőtt a melled, néhol máshol is zsír rakódott le), és ehhez még nem szoktál hozzá.

Nyugalom, majd megszokod. Ne foglalkozz vele többet a szükségesnél.

2017. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!