Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem a koromnak megfelelő a...

Nem a koromnak megfelelő a felfogásom? Tényleg prűd lennék?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy nem éltem ki magam 23 évesen, mert nem jártam bulizni, mint a velem egykorúak. Nem iszok alkoholt, és nem is dohányzom. Nem veszek fel olyan ruhákat, amik közönségesnek hatnak. Nem szoktam csúnyán beszélni. Nem tudom normális-e hogy így viselkedek.
2014. aug. 25. 17:50
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2014. aug. 25. 17:51
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
én is ilyen voltam...30 évesen kezdtem el lázadni..mert valamikor kell...addig jó kislány voltam...most tetkó...stb....nem érzem helyesnek a viselkedésemet, de muszáj
2014. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

44 eves vagyok es vilag eletemben igy eltem

Se alkohol se bulik se tetko se kieeles.

Szepen megtalaltam azt az embert aki ugyanigy gondolkodott es osszehazasodtunk mindenfele ,,ki kell probalni egymast blabla ,,nelkul.

Ennek mar 20 sok eve nem bantam meg.

Mindketten tanultunk es vegzunk onkentes munkat is es hivok lettunk igy sok embert isemrtunk meg aki ugyanigy ,,pruden,, de boldogan el.

Soha nem bantam meg mindossze egyetlen egy ferfivel volt intim kapcsolatom.

2014. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam csúnyán beszélni

Nem dohányzom

Nem fogyasztok alkoholt

Nem jártam bulizni

Nem veszek fel közönséges ruhát

Boldog házasságban élek.


Eljutottam négy kontinensre, kutyaszánt vezettem a sarkkörön túl, a Ha Long öbölben úsztam Vietnamban, a Sziklás-hegységben bicikliztem Kanadában.

Öt férfi szerelmét tudtam magaménak, hosszú évekig tartottak a párkapcsolataim.


Aki szerint nem éltem, azt kiröhögöm. Sokkal több mindent megéltem, mint mások ennyi idősen.


34N

2014. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A felfogásod normális, csak nem a mai divatnak megfelelő. Később sem fog hiányozni, hogy nem élted ki magadat. Egy nőnek nem kell feltétlenül szajhának lenni.
2014. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell lázadni, meg bulizni, meg kiélni magát valakinek. Sokan hiszik ezt a baromságot, hogy valamikor "ki kell élni magát".... Hát az ilyen kiélt is lesz.... De van aki hála Istennek normális! Merthogy lehet úgy is élni, 23, 33 meg akárhány évesen is! :)
2014. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Talán azért tűnik furcsának, mert ma kevés a normális ember.

Ami engem illet, kifejezetten örülök, hogy vannak még ilyen emberek. Ne hagyd magad befolyásolni, különleges vagy, értékeket hordozol magadban. Inkább ezen a vonalon próbálj haladni.

Hidd el vannak, akik nagyra értékelik az eféle magatartást és szemléletet. Keresd azok társaságát.

Szép napot!

2014. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hát eddig nekem nem tűnik úgy hogy egyáltalán értékelnének.
2014. aug. 25. 18:05
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

Lehet nem elhinni, amit írok, de világ életemben JÓKISLÁNY voltam, csupa nagybetűvel. 24 évesen férjhez mentem és éltem a minta életem.

50 évesen "megbolondultam", szabályosan bekattantam és nem tehettem mást, mint menni azon az úton, amit a szívem-lelkem követelt, bár mindenki elítélt érte, én magam is saját magam. 3 évig úgy éltem, hogy regényt lehetne belőle írni, rengeteget tanultam, tapasztaltam és végre ÉLTEM! Utána úgy, ahogy jött ez a hatalmas hullám az életembe, el is vonult és kisimult minden. Mára megjavultam, szélesen mosolygok, rátaláltam a jó-rossz egyensúlyára az életemben.

De azt hiszem, ez mindenkinél máshogy van. Én csak a saját verziómat tettem közhírré.

2014. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
91%
Én valahogy soha nem értettem, hogy sokaknak miért az ivászat és bulizás az "élés". Inkább siralmas, hogy másra nem futja/nincs igény.
2014. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!