Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek kreatív ötleteim....

Nincsenek kreatív ötleteim. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Hát már régóta van.(most nem akarok nagyképü lenni) De tanáráim osztálytársaim szerint is gyönyörüen rajzolok. De mást nem tudok csak másolni, de azt is csak ritkán. Külön járok rajz szakkörökre és mondja a tanár is tessik itt van (elmondja mit rajzoljak, de keverjem bele a saját világomat is) de csak ülök a lap előtt és gondolkodom, és semmi. Van hogy támad egy nagyon jó ötletem és akkor leülök rajzolni de amint ceruzát fogok egyből elszáll. Jó tudom van az a mondás hogy "a jó művész másol, a nagy pedig lop". lehetne csinálni valamit. öntsetek belém lelket. vagy nem tudom.

##notag
2017. jan. 11. 19:30
 1/1 anonim válasza:
Túlgondolod.nincs semmi tétje ha elrontod kidobod a fenébe csak rajzolj ha pálcika embert akkor azt. Hidd el előbb utóbb visszatér..
2017. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!