Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is utálja a telet, a hideget?

Más is utálja a telet, a hideget?

Figyelt kérdés
Már depressziós vagyok tőle, és szenvedésnek élem meg. Ki se lehet menni a természetbe, egész nap a lakásba vagyok, de itt is hideg van.

2017. jan. 13. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem, én szeretem.

A meleget és a napsütést utálom.

2017. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, nem vagyunk egyformák.De a nagyon meleget én se szeretem, mikor 40 fok van árnyékban.

De szerintem minden szempontból jobb a nyár, akárhogy is nézem. Anyagilag is, programok szempontjából, kevesebb ruha kell, nem kell beöltözni. Teremnek a zöldségek, gyümölcsök a kertben, vagy ha nincs kerted olcsóbban megkapod mint télen.

Pszichésen is sokunkat megvisel(kivéve azokat akik szeretik a telet)hogy kevesebbet süt a nap. Könnyebben meg lehet fázni. Sorolhatnám még, de felesleges, mert aki ilyen éghajlaton él, annak ezt kell elfogadnia. Bár én nagyon szeretnék olyan országba költözni, ahol nincs tél, vagy legalábbis nagyon enyhe(min +5 +6 fokkal már kiegyeznék)

2017. jan. 13. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utálom,folytom fázok,hiába öltözöm fel,már nem tudok mit magamra venni,csak vacogok, ebbe a nagy hóba alig lehet közlekedni, átázik a lábam,felfázok,nem bírom a hideget,utálom,egyszer megfagyok:o
2017. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hamar sötét van,nem tudok kimozdulni,mert halálra fagyok,még sétálni se,futni se, kutyát sétáltatni se,semmit nem lehet ilyenkor csinálni. Nem ér a Nap,tiszta depi vagyok

Utolso voltam

2017. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem,én szeretem,nyáron és tavasszal szenvedek leginkább.

Nagyon szép,nyugodt minden,kevesebb embert látok.

2017. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!