Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van aki annyira utálja...

Más is van aki annyira utálja magát, hogy képtelen élvezni az életet és inkább bezárkózik?

Figyelt kérdés

Annyi utálat van bennem saját magam és a múltam iránt, hogy nem tudom élvezni már az életet, de hogy nem élvezem az pedig teljesen felemészt. Mihez kezdhetnék így magammal?


24/L



2013. ápr. 23. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz bezárkózni olyas valakivel akit utálsz?
2013. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Miért utálod magad és ha elmondod, akár privátban, mi az amit szégyellsz a múltatban?

Sokan vannak így ahogy te, de csak azért mert nem találnak semmit az életben ami lefoglalja őket, ezért marad idejük ilyeneken gondolkodni meg bezárkózni.

26f

2013. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert "kint" totálisan életképtelen és mindent tönkretesz, így legalább másokat megkímélek. Meg valahol reménykedem, hogy egyszer kibékülünk egymással, ha már így össze vagyunk zárva.
2013. ápr. 23. 19:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Talán mert haragszol,talán azért haragszol mert nem tartod magad jónak?A múltadat pedig igazságtalannak,te jobbat érdemeltél volna?


a múltat hagyd magad mögött,élned kell a jelennek,ahány alkalommal emlékezni kezdesz,automatikusan tereled el a gondolataid,és ennél fontosabb,értékesebb dolgokra kezdhetsz koncentrálni.Egyre több gyakorlás,és egyre könnyebb lesz.


Az önértékelésedet is növelni kellene,ha csak kis dolgokkal is kezdesz már az is jelent valamit.

Szerintem megérdemelnéd hogy időnként elismerd:"Ezt elég jól csináltam",stb... Engem a verseny nyom el,például nekem kerülnöm kell a versenyhelyzeteket,olyan dolgokat keresek amikért nem kell kűzködni és élvezem mert egyszerű dolog.Valószínűleg mindig is lesz egy ilyen oldalad mert vannak ilyen típusú emberek,de minden ilyenen lehet enyhíteni,ez pedig rajtad áll.


Kerüld ami elnyom,keresd ami felemel és küzdj azért ami fontos.

2013. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt bánom, hogy nem használtam ki a lehetőségeket. Amit csak lehetett kihagytam vagy elrontottam. Most meg üres minden. Próbálom lefoglalni magam, de igen, marad még elég időm az önsajnálatra.
2013. ápr. 23. 19:32
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs semmi fontos, értékes dolog amire koncentrálhatnék és nem is találok ilyet. Ezért tudok csak a múltra figyelni. Nem megy a gondolatelterelés:(

Haragszom magamra, mert valóban nem tartom elég jónak magam. A múltam igazságos, nem kaptam mást, mint amiért tettem, szóval csak magamat okolhatom. Bár tudnék a jelennek élni.... :(

2013. ápr. 23. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:

2ik vagyok


Találj hobbikat magadnak, mert legalább valamelyest eltereli a figyelmedet.

Munkahelyed van? Párkapcsolatod van?

2013. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én gyűlölöm magamat, mert utálom ahogy kinézek, ahogyan viselkedek, utálom magam mert sose tudom magamat adni emberek előtt, utálom magamat, hogy elkezdtem dadogni, utálom magamat, hogy nem tudom magam megölni
2013. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenkiben van egy alapvető keserűség....bár nem vágom,miért magadat utálod ennyire,persze ezt neked kell érezni,talán kezdj új életet .... hagyd ott a régit,utazgass.ismerj meg új embereket,menj el szórakozni.bla bla,amúgy az életet nem élvezni kell,hanem leélni...nem hiszem el,hogy semmi nem érdekel...
2013. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én, ha utálom magam, nekiállok súlyzózni. Amikorra már külön-külön érzem minden izmomat, addigra más szemmel nézek magamra is.
2013. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!