Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyha hárman megyünk beszélge...

Hogyha hárman megyünk beszélgetni, szórakozni, akkor a 2 gyerek akivel megyek mindig többet beszélget egymással mint velem, szóval én mindig kimaradok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

tudom uncsi egy kérdés ,de nekem legalább annyira uncsi egy szitu mikor nincs kivel beszélgetnem amikor ott megy mellettem, és ez megy kb 12 éves korom óta



16/F


2010. máj. 5. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

ez ismerős szitu,nálam is ez van..

erre az a megoldás,h egyszerűen probálsz hozzászolni bármihez amihez tudsz, esetleg mesélj egy szitut ami a témához kapcsolódik,stb és utána veled is ugyanugy fognak beszélgetni.. ha nem akkor szerintem hanyagold őket..:S


16/l

2010. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

menjetek 4-en,

a 3-ból egy mindig kimarad,

és az marad ki, aki a legkevésbé nagyszájú :)

2010. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mennék többet.
2010. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
esetleg próbálj meg érdekesebb vagy szórakoztatóbb lenni ba+
2010. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet és akkor zavaró ha legjobb spanod meg a szerelmed beszél a legtöbbet és rájössz sokkal több közös van bennünk azért tudnak beszélgetni és akkor féltheted a csajodat;)
2010. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
21:56 jah ,áááááhhh de szar helyzet
2010. máj. 6. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor mondd a csajnak,hogy vége..és aztán mondd neki,hogy "nem azért lett vége,mert féltékeny voltam,hanem azért mert nem szántál rám időt!!"

Ha meg két fiú beszélget és te is ott vagy,akkor menj haza..ennyire egyszerű..mármint ha unatkozol.Én azt szoktam:S tényleg sz_r helyzet.

2010. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!