Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs se kedvem se motivációm...

Nincs se kedvem se motivációm semmihez. Hogyan tudnék túllendülni ezen?

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok másodikos gimis de nincs kedvem egyszerűen hozzá. 4-es vagyok átlagban ezzel nincs is gond, viszont pár hete rájöttem, hogy semmi értelme. Az égvilágon nincs semmi ami érdekelne se az életben se a tanulásban. Tudom, éretségi kell stb stb, de utána? Tanulok/dolgozok valamit csak azért mert kell, mert különben nem tudok hogyan megélni, de akkor sincs semmi motivációm. Egyszerűen nincs más lehetőségem mint egy megélhetési robottá válni 0 céllal? Ez kva elkeserítő...

2017. jan. 17. 07:38
 1/4 anonim válasza:

Ha azt a munkat vegzed amit szetetsz akkor tulajdonkeppen soha sem kell dolgoznod..

Es sokat tanulsz a 4esert?? Sport van?? Mozogsz eleget,?

2017. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyere külföldre, itt is kemény, de legalább elkezdhetsz gyűjtögetni, bár a sulit be kéne fejezni ahhoz
2017. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.Csak az érettségit elrontottam tiszta kettes lett.Nem mentem tovább sehova.Végig kell gondolni hogy mit szoktál csinálni a sulin kívül vagy esetleg régebben.
2017. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, hálisten könnyen tanulok, ha odafigyelek az órákon tudom az anyagot 3-asra, ha meg még doga/felelés előtt átolvasom akkor 4-esre. Nem sportolok semmit :/ kisebb koromban kipróbáltam párat de egyik sem jött be annyira. Itthon szoktam néha valamennyit edzeni de nem sokat. Sulin kívül se szoktam semmit csinálni aminek köze lenne valamilyen munkához. Néha haverokkal elmegyünk moziba, inni meg ilyenek, de általában otthon szoktam lenni, olvasok és gépezek. De csak játszok meg utána olvasok pár dolognak, szal az informatika se érdekel.

Gondolkoztam külföldön de ott ugyan az lenne a helyzet, max többet keresnék :/

2017. jan. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!