Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy nincsenek...

Normális, hogy nincsenek barátnőim 22 évesen? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a barátnős típus, de nem értem, hogy miért nem szeretnek a lányok. Volt 1-2 legjobb barátnőm, de évek múltán csalódtam bennük, eltávolodtunk. Csak fiúkkal vagyok jóban szinte, a legjobb barátom is fiú. Az első egyetemen sem leltem barátnőkre, most második diplomámat csinálom és bár van pár lány, nem nagyon tartják velem a kapcsolatot (nem egy szakon vagyunk, többi szakról).Igazából azt érzem, valamiért nem kedvelnek. Nem vagyok beképzelt vagy ilyesmi, nem szeretem a nyávogós flegma lányokat, szeretem a humort, meg a színházat, filmet, zenét. sokszor hiányoznak a barátnők, mert a fiúbarátaimmal nem tudok annyi helyre elmenni, ők többnyire párkapcsolatban vannak, ami miatt nem is nagyon lehet velük programot szervezni. Sokszor látom, hogy másoknak mennyi barátnőjük van és nem értem, nekem miért nincsenek, mit rontok el. Van, hogy kedvesen szólok valahol egy lányhoz (akár egy eladó egy üzletben), de ált. azt látom, hogy a többség flegma, bunkó, frusztrált, kevés pozitív tapasztalatom van. Fiúkkal viszont mindig mély dolgokról tudok beszélni, legnehezebb időkben is számíthat rájuk az ember.

22/L


2017. jan. 25. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nagyon szeretem a nőies dolgokat, szeretek öltözködni, érdekel a szépségápolás, "csajos" dolgok. De nem ez áll az érdeklődésem középpontjában, hanem a karrieremen dolgozom. Nehéz olyan lányt találni, aki hasonló beállítottságú.
2017. jan. 25. 17:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Introvertált-e vagy?
2017. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem. Nem szeretek feltűnősködni, magamra vonni a figyelmet, de bárkivel szívesen beszélgetek, szeretek beszélgetni.
2017. jan. 25. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem érdekel sokakat, ellenben, ha sok fiúbarátod van és ezt hangoztatod, abból nem fogsz profitálni...

El kellene menj egy a karriertől független közösségbe, ott lennének barátnőid.


Aztán a fiúbarátok mit "akarnak" tőled?

2017. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mármint mi nem érdekel sokakat?

A fiúbarátok 6-8 éves barátságok:)

2017. jan. 25. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy értem, a sok fiúbarát nem tesz vonzóvá feltétlenül a barátnők irányába. Szerintem, ha barátnőket keresel erről ne beszélj, csak ha kérdeznek.


Egyébként, még mindig amondó vagyok, hogy valamilyen karriertől független közösségben kellene "keresgélni".

2017. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem sincsenek barátnőim csak felszínes ismerőseim,nekem a legjobb barátom a párom, de van egy lány, akivel újra elkezdtünk barátkozni szinte minden nap csacsofügunk telefonon. Nálam a legtöbb ok az volt, hogy vagy hazudott az illető, vagy csalódtam benne és van egy, akivel úgy vagyok, hogy bulizni jó volt vele járni, de egyébként már teljesen eltérő az életstílusunk. Nekem lányom lesz, párommal élek, tanulok. Őróla megtudtam az egyik presszóban, hogy írt egy smst, hogy nem megy már másnap dolgozni, elvitte a kulcsot, zárat kellett miatta cseréltetni. Azt hazudta, megy No-ba..nekem ilyen nem kell. Égett a pofámról a bőr, hogy azt mondtam, hogy barátnőm. Szilveszterkor is potyára lementünk érte. Inkább elvagyok egyedül. Tanulok, rajzolok stb.. meg beszélgetek barátnőmmel telefonon és lehet, hogy pesti, de ő normális. Egyébként tudom, mit érzel, múltkor voltunk tejfakasztón párom legjobb barátjánál, ahol ott volt régi-új barátnője, meg testvére férjének fia és barátnője és hát vele többet foglalkozott, mint velem, hozzám se szólt. Ez rosszul tud esni, de ez van. A fiúkkal én is szívesebben elvagyok párom barátai értelmesek, lehet velük beszélgetni.
2017. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!