Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátnőim, ezek...

Nincsenek barátnőim, ezek szerint értéktelen vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

1 Hete halt meg a barátnőm... nem ismertem ősidők óta, de az a rövid idő is annyira értékes volt, hatalmas szeretet éreztem, és szerintem ő is, azok a pillanatok amikor vele voltam, nem éreztem elhagyatottnak magam...

De elment......utolsó beszélgetésünk facebookon volt, azt írta hogy majd hívjam, vagy már sose fogunk találkozni??az utóbbi időben sose jött össze a találkozó, én éreztem h baj lesz...

és én nem hívtam fel... (az okokat most nem írom,mert már úgyis értelmetlen lenne:() 17 évesen halt meg brutális módon, de ha találkoztam volna vele, lehet elmondta volna mik történnek vele, lehet tudtam volna rajta segíteni...:((


Elgondolkodtam, és rájöttem hogy rajta kívül nem is volt, nem is lesz barátnőm...olyan igazi barátnő amit csak a filmekben látok... átmegyünk egymáshoz, telefonálunk egymásnak, meglepjük egymást apró dolgokkal,stb..

Szerintetek mit rontottam el? Miért büntet a sors ? a családom szanaszét, egyetlen barátnőm is itt hagyott..


Úgy érzem,hogy én érettebb vagyok a korombeli lányoknál..

Piáznak, szerelmi gondjaik vannak és öngyik akarnak lenni, világfájdalmuk van semmiségek miatt, részegek minden hétvégén, stb.. persze nem általánosítani akarok,csak azt írom amit látok nap mint nap...

Úgy gondolom,lehet ezért nincsenek barátaim,mert én nem ilyen vagyok?

Sajnálom ha értelmetlenre sikeredett, de annyi minden kavarog bennem...



2014. márc. 15. 09:57
 1/6 anonim válasza:
Hogyan halt meg ?
2014. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem ez most nem lényeg...de leírom: megszúrkálták nagyon sokszor..............

2014. márc. 15. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:

A jó életbe! Mások számára fontos, ártatlan emberek halnak meg, én meg élek. Nem akarok én meghalni, csak boldog lenni végre!

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__51..

Ugyan nem tudok a barátnőd lenni mert férfi vagyok, lenne kedved személyesen találkozni és beszélgetni? Ha nem, vagy csak a neten beszélgetnél, hagyd figyelmen kívül a válaszom.

2014. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nincsenek barátnőim, ezek szerint értéktelen vagyok?" Már miért lennél ezért értéktelen. Nagyon sajnálom ami a barátnőddel történt,bár tudom ezzel sokra nem mész. És hidd el,biztos nem csak te vagy így ezzel a barát kérdéssel. Én sem vagyok egy bulizós fajta és biztos,hogy nem is leszek soha,de nem hinném,hogy ez miatt nem fogom megismerni a leendőbeli barátaimat. És szerintem ez így van veled is.:)

Igazán jó,"filmbeillő" barátot szerezni pedig nem csak neked nehéz. Szerintem elég keveseknek adatott meg az életben az a lehetőség,hogy tényleg ráleljenek egy igazi lelki társra,akivel jól érezhetik magukat mindig. Nekem is rengeteg "barátom" van,de az utóbbi években jöttem rá arra ,hogy a sok barát közül aki ténylegesen a barátom,barátnőm össz-vissz 2 illető. Ami nem egy bajnoki eredmény.. ráadásul az egyikükkel megszakadt a kapcsolatom,már évek óta nem beszélgetünk,ami elég rosszul is esik,de hát ez van..:/

A másik lánnyal meg bár jelenleg tartom a kapcsolatot,napi szinten beszélgetünk,meglepjük egymást,vigasztaljuk a másikat,nevetgélünk stb stb., neki rengeteg barátja van,elég közvetlen személyiség,így vele annyira nem szoros talán ez a barátság,mint (az előző),a másik barátnőmnél. Szóval jelenleg én is mondhatni elég egyedül érzem magam,de nem hiszem,hogy ez mindig így marad nálam vagy akár nálad is. Csak nyitott szemmel kell járni,sosem lehet tudni,hol botlik az ember egy értelmes rokonlélekre.:)

18/L

2014. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha valaki szintúgy érez mint én, akkor nyugodtan írjatok levelet..

Én nyitott vagyok az emberekre, én egy amúgy életvidám lány vagyok/lennék...de sajnos az élet szär

2014. márc. 19. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Figyelmen kívül hagytad a válaszom ami azt jelenti, csak a neten beszélgetnél, (vagy nem éppen férfiakkal) úgyhogy nem írok. További sok szerencsét a barátkozáshoz! :)
2014. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!