Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az eggyik barátnőm 14 éves,...

Az eggyik barátnőm 14 éves, és tökéletes arcbőre van. Mint egy kisbabának. Eggyetlen kis piros foltocska, eggyetlen pici miteszer sincs az arcán. Szerintetek ezután még lesznek pattanásai?

Figyelt kérdés
Nekem meg már 11 évesen megjelentek.És tényleg kiváncsi vagyok h neki lesznek-e még pattanásai.Van olyan h egy tinédzser megússza őket? 14L

2017. jan. 27. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, meguszhatja, vannak, akik ilyen szerencsesek. De az is lehet, hogy 17 eves korban brutalisan kijonnek rajta.
2017. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lesz mindenki pattanásos, én sem voltam az soha (kb nem is tudom, az milyen) és a barátnőim között is kevés volt, akinek volt. Persze 1-2 mindenkinél előjön tinikorban (sőt, huszonévesen is), de olyan igazán pattanásos lányt alig ismertem. Szerintem aki most nem az, az később sem lesz.
2017. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem voltam pattanásos, 1-2 előjött de szerencsére annyi. 20 éves vagyok már.
2017. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!