Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Nos.. Van egy fiú, akivel jártam egy hónapig. Mikor összejöttünk az unokatesòja folyton mondta, hogy milyen szép vagyok és, hogy ha mi járnánk akkor milyen jó lenne.. Nem törődtem vele. Később az a fiú akivel jártam, kitalálta,hogy szivassuk meg. Nem volt nagy dolog csak egy "telefonbetyárkodás" de sajnos felismert és azt mondta egy idióta vagyok,hogy ilyenekkel foglalkozom. Azután már csak nem is köszönünk egymásnak. Mióta szakítottam az unokatesójával folyton rólam pletykálnak. Vajon lehet még esélyen annál a fiúnál akivel nem jártam? 17/L Amúgy vele egy suliba járok de azzal akivel jártam nem. (18/F)

2017. jan. 28. 13:04
 1/2 fm8 válasza:

Nem valószínû. Kapásból 2 okból is:

1. Megsértôdhetett rád a telefonbetyárkodás miatt és elvesztette a bizalmát veled kapcsolatban.

2. Normal értékrendû fiúknál, férfiaknál magától értetôdô alapszabály, hogy rokon, jó barát excsajával nem járunk, nem kezdünk ki vele és ha egy mód van rá nem dugjuk meg.

2017. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Majd megtudod! - mindenféle fiú van mindenféle elképzeléssel; ha pletykálnak rólad, akkor érdeklődés is van.
2017. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!