Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan dolgozzam fel azt,...

Hogyan dolgozzam fel azt, hogy egy időszaknak vége az életemben?

Figyelt kérdés

Felvettek középiskolába,és várom már,hogy odajárjak.Meg nagyon örülök neki,hogy felvettek,mert oda vettek fel,ahova menni akartam!És ez nagyon jó,de!

Nemrégiben átgondoltam,hogy kb. 32-35 tanítási napunk van hátra,és hogy ez nagyon keveset jelent.Még lesz egypár nehéz témazáró-fizikából 2 éves anya(ez a tanár normális,hogy ennyiből irat évvégén?),meg kémiából,meg matekból,meg magyarból,meg földrajzból,meg bioszból.

Mindegyik tantárgyból lesz még 2-3 dolgozat,van,amiből 4 is.Számításaim szerint,amik persze nem biztosak.

Nem is az osztály fog hiányozni,hanem maga a megszokás,az iskola közelsége,meg a barátnők is hiányozni fognak,meg a tanárok közül is 3!!És hát ugye ezt a laza évvégi életet is megszoktam már,bő 2 hónap alatt laza lettem,és tervezem,hogyha megírjuk azt a nehéz fizika összefoglaló dolgozatot a két éves anyagból,utána már többet nem is tanulok..ez kb. május 20.-a utánra esne.Akkortól már SEMMIT SEM TANULNÉK.

És hát a bankett is aggaszt majd,meg az is,hogy a szerenádon elsírom magam,vagy pld. megkell puszilni a tanárokat,és akk elsírom magam közbe,és elkapom a fejem..ilyeneken is izgulok....stb.


2010. máj. 6. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
jézusom beteg vagy...
2010. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jézusom,micsoda haszontalan egy válasz xĐ
2010. máj. 6. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmész középiskolába, tök jó lesz, új barátok új tanárok sok buli. Hidd el nagyon jó lesz!! Én is ki voltam akadva mikor eljöttem 8.ból de a középiskolai éveim voltak a legszebbek. Barátnőim akik igaziak most is megvannak. Tanulni fogsz nyugi, mert muszáj lesz! Banketten is mindenki bőg, meg szerenádkor is általában. Ez is természetes. Kicsit rossz lesz, de utána .....
2010. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!