Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor valljam be? Mert egyre...

Mikor valljam be? Mert egyre jobban nyomaszt.

Figyelt kérdés

ÜDvözlöm az oldal olvasóit.

Az a nagy helyzet, hogy meleg vagyok( illetve nem voltam sráccal sohasem), de tény, hogy nem izgat fel még ,-hát kit mondjak-, Angelina Jolie sem.Voltak "normális" kapcsolataim, de valahogy sose voltam felhőtlenül boldog benne,épp ezért nem erőltettem soha, nem szerelem volt hanem társadalmi elvárás teljesítése. Ellenben ha meglátok egy srácot ( nem az első aki szembejön, hanem akiben megfog valami) akkor elkezdek róla fantáziálni. Teljesen jól érzem magam a lányok között, a külsőm-belsőm miatt egyaránt népszerű vagyok, de nem vonzódom hozzájuk szexuálisan. Olyan rossz érzés, de nem tudok mit tenni, ha a fejem tetejére állok, akkor sem fog felállni lányokra :S. De ha ezt így felvállalnám, a népszerűségem megcsappana, elterjedne, és már előre látom a rosszalló megjegyzéseket, tekinteteket közösségi helyeken ( party, kocsma, suli pl.) . Ezt meg nem akarom, de nyomaszt, mert a "neked valami csaj?" kérdésre már egyre nehezebben tudok megérthető magyarázatot adni.


2010. máj. 7. 19:13
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
52%
hát nem lennék a helyedben =)
2010. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%
sztem még lánnyal sem voltál...
2010. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
ha nem áll fel nem biztos hogy meleg vagy, lehetsz biszex is.
2010. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Na mert az másabb helyzet ha biszex...
2010. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
27%
Most komolyan már lassan mindenki meleg?
2010. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%
Sz@r dolog búzának lenni. Így jártál. Jó dolog, hogy nem vonulsz föl pávatollal a s*ggedben, kipróbáltad, hátha csak múló szeszély. Nem írtad, hány éves vagy, de ha már huszon, akkor nincs mit tenni. Így jártál. Mivel a fajfenntartás a legerősebb ösztönük, értelemszerűen negatív érzelmeket fogsz kiváltani sokakból, nem lesz gyermeked, rendes családod. De erről nem te tehetsz. A döntést, hogy magadban őrlődsz, vagy csappan a népszerűséged, neked kell meghoznod. Egyik sem jó.
2010. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%

Kérdésedből is látszik, hogy csak bemeséled magadnak!!!


-Neked valami csaj?

-sajnos nem találok a sok primitív liba közt egy értelmeset sem.


Ennyi

2010. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok Tiszelt hozzászóló. A másik hozzászólónak pedig megmagyaráznám hogy a "neked valami csaj?" kérdést a barátaimtól szoktam kapni, akik érdeklődnek sikerült-e befűznöm egy csajt.
2010. máj. 7. 19:21
 9/32 anonim ***** válasza:
50%

Mondom, válaszolj a barátaidnak:

-sajnos nem találok a sok primitív liba közt egy értelmeset sem.

2010. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi.

Én még ugyan sosem voltam ilyen helyzetben, de úgy látom, kát lehetőséged van.

1, Nem vallod be. Keresel egy alibi barátnőt (ami elég aljas lenne sztem), vagy társ nélkül gyártod tovább az indokokat a barátaid előtt.

2, Bevallod. Nehéz lesz, és lehet, hogy néhány barátod elpártol tőled. Ebben az esetben ők nem voltak igazi barátaid, hiszen ha azok lennének, akkor elfogadnának így, ahogy vagy. Aki így is melletted marad, az igazi barátnak tekinthető szerintem.

Én a másodikat választanám - ez a nehezebb, de hosszú távon a legjobb megoldás.

Sok sikert!

Niki

2010. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!