Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik csak nem merem neki bevallani, sokszor elhatároztam , hogy majd holnap, de soha nem jött el az az idő :S

Hogyan mondjam el neki mit mondjak vagy mit ne?


2011. szept. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szia, nagyon szimpatikus vagy. Volna kedved ismerkedni, elmenni valahová?"


Tudom, könnyű mondani. Én is gyáva vagyok e téren, de venni kell a bátorságot, mert lehet, hogy életed végéig bánni fogod, ha nem teszed meg. Sok sikert!

2011. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meg fogsz örgedni
2011. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de már mi közelebbi ismerősök vagyunk minden nap együtt vagyunk.
2011. szept. 27. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ronts rá azzal, hogy szereted. Először szemezz vele, bókolj neki, engedd előre az ajtóban, beszélj vele sokat, stb. ( A lány barátaidat lehetőleg ne ölelgesdt előtte, mert biztos be fogod ezzel zavarni)

Aztán ha már eltelt egy bizonyos idő, akkor mondd meg neki, hogy többet érzel iránta.

Amúgy hány éves vagy?

Van ennek a szerelemnek valami előzménye, vagy csak most szerettél bele?

2011. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15éves vagyok

Előzménye nincs suliban ismerkedtünk meg és barátság volt az előzménye.

2011. szept. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!