Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem fogadják el a...

Miért nem fogadják el a körülöttem lévő emberek, hogy plátói szerelmem van?

Figyelt kérdés

Azt mondják csak rajongás, és majd elmúlik, de azt nem veszik észre, hogy az egész életem úgy alakítom, hogy a plátói szerelmemmel (a szerelem érzésével) együtt tudjak élni.

Hogyan értessem meg velük, hogy ez halálosan komoly?

Nem friss dolog, régóta tart, már elfogadhatták volna.



2017. febr. 11. 11:18
 1/5 anonim válasza:
73%
Sok bátorság kell ahhoz, hogy valaki erre az útra merjen lépni, hogy igazán szeretni merjen. Sokan annyira csak sablonbokban gondolkodnak, soha nem kezdik keresni önmagukat, a fényt, azt hiszik, annyi az élet, hogy x évesen egyetem, x évesen munkahely, x évesen házasság, x évesen gyerek, x évesen nyugdíj. Én soha nem bántam meg, hogy a nehezebb, de gyönyörűségesebb útra léptem, és elkezdtem keresni a saját igazságomat. Nekem is mindig a Szerelem volt a fő utam, és egyre csodálatosabb lett tőle az életem. Még az a plátói szerelmem is sokkal gazdagabbá tett, amiről csak később tudatosult bennem, hogy miféle érzés is volt. Szerintem mindenkinek megvan a mmaga útja, és nem érdemes győzködni azokat, akik máshogy látják a világot. Az jó, ha beszélsz nekik az érzéseidről, de ne várd, hogy visszaigazoljanak, hogy támogassanak. Nekem szerencsére sikerült megtalálnom azokat a forrásokat, ahonnan tudok meríteni, amikor szükségét érzem. Én pl. nagyon szeretem Biegelbauer Pált, Moojit, Pema Chödrönt, magyarok közül pedig őt: https://www.youtube.com/watch?v=9lIQ1n7U6p0.
2017. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez gyönyörű volt. 😊😊😊
2017. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazán hasznos volt, köszönöm! Igazad van. 💖
2017. febr. 11. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyes butaságot írt. Én készséggel elhiszem, hogy azt hiszi, hogy volt már szerelmes, de csak azért véli így, mert még nincs viszonyítási alapja. Ha majd egyszer valóban szerelmes lesz (és ez rád is vonatkozik, kérdező) megtapasztalja, hogy a szerelem nem néz se istent, se embert, az átgázol mindenen.

[link]

2017. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én soha nem tudnék másra még gondolni se! Csakis rá.
2017. febr. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!