Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek most kell fogszabá...

Szerintetek most kell fogszabályzó vagy késöbb?

Figyelt kérdés
A fogorvos szerint jól formálhatóak még a fogaim és most kéne de anyukám nem engedi csak 16 évesen és 4 szemfogam áll befele fordulva és még 4 fogamnak kell kinőnie mert már ott van a helye. És nagyon csúnya van olyanom is amelyik annyira befele áll hogy úgy néz ki mintha csak a fogam fele lenne meg!!
2017. febr. 12. 09:14
 1/3 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok, szerintem minél elobb annál jobb!!!! Én nagyon elrontottam mert nem foglalkoztam vele.. nem jártam be a fogászatra 13-14 évesen.. és most nagyon nagyon megbántam.. viszont most ujra három évet kell várnom mig idopontot kapok mert nagyon sok a jelentkező.. ugyhogy szerintem minel hamarabb.!!!
2017. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen mentem el először,ahol éjszakai fogszabályzót kaptam,de semmit nem ért,aztán betöltöttem a 18-at így nem foglalkoztam vele,mert nem volt rá pénzem. Most 20 vagyok,kedden megyek,valószínűleg 150 ezer forint alatt nem úszom meg.. Minél előbb menj el,mert 18 éves korodig olcsóbb,addig max 40-60 ezerből megoldjátok,utána meg 100-150-200.

Menjen el anyukád is veled,majd a fogorvos meggyőzi.

2017. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a fogszabályzó orvos azt mondja hogy most kell, akkor most kell. Nem tudom az agyoniskolázott édesanyád milyen alapon kontárkodik bele.
2017. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!