Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok szeretni senkit?

Miért nem tudok szeretni senkit?

Figyelt kérdés

Régebb mindenkit szerettem, kivétel nélkül, egyszerűen imádtam az embereket.....még azokban is megtaláltam a jót akik talán nem is érdemelték volna meg és én mégis mindenkit szerettem valamiért


De mostmár nem tudok senki se szeretni, még a szüleimet se szeretem úgy , mint régen

Még csak 15 éves vagyok, mi történhetett velem ? És mit tudok tenni, hogy újra beleszeressek ebbe a világba és Belétek, illetve minden emberbe ?


2010. máj. 8. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
zokni
2010. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet, hogy mostanában túl sokat csalódtál valamelyik barátodban vagy többi közeli ismerősökben?

Ha ez történt akkor próbáld meg elfelejteni és lépj tovább.

2010. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem csoda, hogy ez van, hisz az emberek szánalmasak. Próbálják szabályok közé besűríteni azt a dolgot amit még nem tudtak megfejteni az ÉLETET. De komolyan, úgy hoznak törvényeket meg úgy alapítanak vallásokat, mintha annyira tudnák az élet értelmét, finoman szólva is szánalmas. Ráadásul mindenki hazudik, nem csak rossz szándékból, van amikor csak spontán vagy még maguk is elhiszik a hazugságokat. A hazugság olyan mint a gyerek keményen megdolgozol érte és a jövőd múlhat rajta. Egy szónak száz a vége MINDENKI IDIÓTA.
2010. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. De magadnak kell megoldanod más nem tudja helyetted. 20/L
2010. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tetete...

Teeeeeeee... Az vagy akire gondolok?

Kicsi nővérem?

mert akkor zakkant énem is fönnt van...

2010. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!