Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy annyi csalódás ért a párkapcsolatok terén hogy végül nem tudok szeretni úgy senkit sem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik.
2011. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az szívás ha létezik..mert akkor szerintem én sem gyakran fogok már szerelmes lenni..:/
2011. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másképp fogsz szeretni. Sokkal több idő kell majd, hogy kialakuljon az érzés.
2011. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem most...nem leszek képes már annyira szeretni senkit,sőtt lehet hogy szeretni sem fogok:/
2011. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon nehéz újra szeretni. Aki megégeti magát rendesen, nagyon fél és zárkózott nehogy megint pórul járjon. Szerintem egy régi kapcsolat sebét csakis egy új tudja begyógyítani vagy legalábbis figyelmet elterelni egy új élet felé...
2011. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
simán
2011. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most randizok egy sráccal, eddig 4 kapcsolatom ment tönkre elég rövid idő alatt, és én már belefáradtam:S. Nem élvezem annyira a randikat, és félek szeretni, mert mi van ha ő nem. De persze tudok szerelmes lenni, csak próbálom elfojtani egy ideig 23/L
2011. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenki fél az újabb csalódástól, de kockáztatni kell, hisz máshogy nemlehetünk boldogok, ha nem adunk esélyt a dolgoknak.
2011. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!