Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is volt ilyen tinédzserkor...

Más is volt ilyen tinédzserkorában? Vagy velem van valami baj?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok most és az az igazság hogy tini koromban egyáltalán nem jártam el bulizni (mert az egyáltalán nem az én világom volt hogy a többiekkel olyan hú de nagymenő módon szívjam a bagót, meg vedeljem az alkoholt), nem is volt nagy társaságom, csak 1-2 nagyon jó barátnőm. Csendes és visszahúzódó voltam. Elég sokan bántottak, és lenéztek engem a korosztályomból, de végülis túléltem, és bár valahol belül egy nagyon kicsit talán fáj hogy nem volt részem nagy bulikban, de ugyanakkor most 20 éves fejjel örülök annak hogy nem abból állt a tinikorom hogy nagyon idézőjelben minden hétvégén más kefélt engem a diszkóban...
2010. máj. 8. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
azért gondolhatod, hogy ez fura és nem normális, mert tényleg RITKA az ilyen ember fiatalkorában :) de VAN! és ez a fontos :) és ezek az értelmes, normális emberek.Valakinek szüksége van arra, hogy kiélje magát, valakinek nincs, köztük nekem sem :) én sem járok leinni magam, sokkal inkább szeretek kimenni esetleg és beszélgetni egyet, barátommal lenni, ennyi :)
2010. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Én kb hasonló voltam. Nem azt mondom, nagyon ritkán elmentem 1-2 buliba, de miután láttam hogy mi folyik ott, inkább nem kértem belőle.

Viszont helyette maradt a biciklizés, olvasás.

Kicsit fáj, hogy kimaradtam pár dologból, de olyan áron amit mások műveltek nem érte meg benne lenni.


Nehéz normális társaságot találni,de biztos létezik.

23/F

2010. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én is ilyen vagyok. És nem is akarok megváltozni.

18L

2010. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
antiszociálisak vagytok.
2010. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
nekem szükségem lett volna rá, és lenne is a mai napig, hogy "kiéljem magam", meg ilyesmi, de sajnos nincs / nem volt rá lehetőségem... de amúgy sok ilyen ember van, nem tudom, miért mondja mindenki, hogy ez ritkaság, televan a város ilyenekkel (mármint akik önszántukból nem buliznak, és ezek amúgy a legnagyképűbb emberek!)
2010. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs utolsó de a sok szánalmas embertől akik 'élnek'(egyenlő elviszi őket a mentő a hányásukból) had gondoljam már magad jobbnak hogy nekem erre nincs szükségem...
2010. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok, és én is ilyen...
2010. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!