Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az élet nem unalmas?

Szerintetek az élet nem unalmas?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem kellennek az események mert így eléggé értelmetlen.Amikor megtörténnek az események akkor meg a hátamközepére nem kívánom őket.

Valójában olyan mintha semmit nem akarnék.Ha az egyik állapotban vagyok a másik lenne a jó,ha a másikba akkor meg a másik.

De ezt nem csak magamnál vettem észre olyan mintha az emberek már beleuntak volna az életbe,inkább menekülnek a munkába meg olyan dolgokba ami lefoglalja őket."Csak ne keljen a saját élettükkel foglalkozni"

Csak így még az önmegvalósítás is nehéz,ha sokáig csinálsz valamit belefásulsz.Szóval egy dolog nem is lehet az életértelme,innen jön a gondolat,hogy akkor minél több dologgal kell megtölteni az életet hogy színesebb és jobb legyen.Na de visszatérve az elejére ha meg túlsok dolog történik velem akkor meg a nyugalmat keressem.Hogy lehet így a harmóniát megtalálni?Hogy lehet olyan életet felépíteni ami nem unalmas és nem fásul bele az ember?


2017. febr. 18. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan tevékenységeket és hobbikat kell találnod, amik egyedül is elszórakoztatnak. Nem neked való a rohanós, pörgős élet, mert akkor nem keresnéd a nyugalmat.
2017. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz,csak az a baj ha meg egyedül vagyok akkor meg a másik dologra vágyom egy kis pörgés haverokkal lógás meg stb.
2017. febr. 18. 10:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezzen igazodok ki magamon :-)
2017. febr. 18. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!