Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi értelme az életemnek,...

Semmi értelme az életemnek, unalmas ez normális mit tehetek ellene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
17 leszek novemberbe lány vagyok és unalmas az életem ... pedig sok barátom ismerősöm van tényleg nem nagyon mondják rám , hogy csúnya vagyok.. sőt elég sok mindent kipróbáltam már minden hülyeségbe benne vagyok 2-3 éve dohányzok (tudom káros) a tüdőm már nembírja.. folyamatosan változtatom a zenei stílusom folyton megváltoztatom a külsőm is ruhákba is hajba is de már a nevem is unom pedig 2 nevem van mind2 használom és nagyon sokféle képen hívnak folyamatosan változik minden körülöttem új tanárok barátok ismerősök de még így is unom. mit tegyek?

2012. szept. 7. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok a fiú megfelelőd ezek szerint :)

Talán a környezet változás,nekem mondjuk nem jött be.

Bonyolult dolgok ezek..

2012. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kitűztél már magad elé valami elérendő célt? Van hobbid? Van olyan, ami állandó az életedben, szüleiden kívül?
2012. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szülei elváltak azt se tudom hol vannak. nem velük élek és elég sok hobbim volt már de mindet meguntam van célom mindig és teszek is érte.
2012. szept. 7. 23:46
 4/16 anonim ***** válasza:
Megkockáztatom, hátha... Merre laksz?
2012. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szeretlek
2012. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

az titkos de esetleg valakinek valami tipp , hogy ne legyen uncsi az életem?

utolsó te beszívtál?;)

2012. szept. 8. 00:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Megkockáztattam, nem nyert. Vedd le a ruhád és őrzid. Jobb ötletem éjfél után nincs.
2012. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ha lenne esetleg megálmodod akkor majd írj :D
2012. szept. 8. 00:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Megyét sem írsz? Abból még senki nem jön rá ki vagy.
2012. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jó akkor írj te először megyét aztán én is oké?
2012. szept. 8. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!