Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unalmas az életem. Mit tegyek?

Unalmas az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Kb. semmit se csinálok. Néha tanulok itthon, eljárok futni, úszni, biciklizni minden héten de itt nem vagyok emberek között.

Vannak barátaim akikkel szeretek lenni, de 80%ban az ő történeteiket hallgatom, mert velem nem történik semmi. Új barátságokat nem tudok kialakítani, mert meghal a beszélgetés...

Ha végiggondolom este, hogy mi történtvvelem ma, semmi nem jut eszembe. Mintha fel se keltem volna.

Hogy tegyem izgalmasabbá az életem, hify legyenek vicces történeteim, mert kétségbeejtően unalmasnak érzem magam..



2015. szept. 2. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem keres egy hobbit ha az megvan lesznek új történeteid is.

Valami csak érdekel.

2015. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg Az emlékek őrét. :) (Már ha szeretsz filmet nézni) Nagyjából az a lényege, hogy amit mi unalmasnak és hétköznapinak találunk, az igazából gyönyörű és nagyszerű... Tényleg, amikor az ember a film közepénél jár, olyan bodogság veszi körül, hogy jaj de szép itt minden. Persze lehet, hogy neked ez is uncsi lesz, és nem tetszik...


Az életben: Kicsit nézz körül a világban. Keress egy olyan kultúrát, amit eddig alig ismertél, és ha nagyon tetszik, kezdd el a nyelvüket tanulni, majd menj el oda. (Velem is így volt, hogy alig csináltam valamit, monoton volt az életem, és akkoriban jött haza egyik barátnőm Japánból, mesélt róla, azóta odavagyok érte, tanulom a nyelvet, és tervezem, hogy elutazom oda.)

Vagy rajzolj, fess, énekelj, költs verseket, vagy legyél első az Agar.io-ban. :) Keress valami hobbit, valamiben biztos jó vagy, azt csináld kicsit többször, majd megjön a kedved hozzá, és akkor nem fogsz unatkozni.

2015. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is így vagyok, bár még csak 13 éves vagyok.

A túrázásban ki tudok kapcsolódni, csak ugye arra nincs mindig alkalmam, gépezni már nincs kedvem..

Én oda vagyok az arab, és a perzsa kultúrákért. Ja meg persze a hinduizmuzus is tetszik, annak ellenére hogy nem vagyok hindu, vonzanak a Himalája csúcsai, emiatt is..

Ajánlom te is csinálj valami ilyet ;)

2015. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!