Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Foglalkoztok számmisztikával?

Foglalkoztok számmisztikával?

Figyelt kérdés
jó lenne ha valaki tudna írni egy jellemzést rólam számok alapján
2010. máj. 9. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen jellemeznélek téged, mert látom, más nem vállalkozott rá. Az adatok, amelyekre szükségem lenne:

-születési év, hónap, nap, óra, perc (ha tudod, persze)

-nemed

-az alábbiak közül 2-2 -re:

>kedvenc szín

>kedvenc állat

>kedvenc nap

-barátaid száma

Remélem, érthető voltam! Ha gondolod, leírhatsz mást is, de ezek a legfontosabbak. Privát üzenetet ne írj, nem jó az üzenőfalam! Köszi!

Szia!

2010. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia!

köszi a válaszod:) adataim:


1993.09.28. kb délután 5 fele születtem,de pontosat nem tudok :(


szín:fekete,zöld


állat:kutya,madár(papagáj)


kedvenc nap: elgondolkodtam :D de azt hiszem csütörtök


barátok száma: kérdés hogy milyen barát... olyan mint találkozunk-jótnevetünk barát akit ritkán látok és nem túl szoros a kapcsolatunk az 6

igazán jó barát csak egy-párom


köszi ha írsz!

2010. máj. 13. 17:03
 3/7 A kérdező kommentje:
csütörtök pénteket akartam írni :)
2010. máj. 13. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Rugalmas és lendületes személy vagy, megállod a helyedet az életben, ha te is úgy akarod. Mikor rosszabb vagy a kelleténél, a logikáddal próbálsz igazat adni magadnak, a jó énedet pedig az egyszerű paraszti ésszel tudod legjobban kihozni. Nem hiszem, hogy túl "tüzes" teremtés lennél, szerintem egy kedves, kissé különc (jó értelemben) személyiség vagy, akit szeretnek a barátai, mégha ezt sokszor nem is éreztetik veled. Szükséged van a barátodra, ne engedd el! A napfény segít elűzni a gondokat. Tanácsom, hogy hordjál több világos színt. Szia! :)
2010. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bocsi, hogy ide írok, de senki sem válaszolt a kérdésemre. 2011.01. hó elején programozott császárom lesz, és gondoltam hogyha vki segítene nekem, hogy melyik nap lenne a legszerencsésebb szülnöm- a baba szempontjából-akkor befolyásolhatnáma dokit. A lényeg, hogy szerencsés csillagzat alatt szülessen a drága.._O)

Köszönöm

2010. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Timsa válasza:
Szia! Ha numerológia elemzést szeretnél, írd le a teljes neved, meg a születési éved, hónapod, napod(de ezt már írtad)mert ahoz csak erre a kettőre van szükség.
2010. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kolléganőm tegnap mesélt egy jó számmisztika tanfolyamról, hogy ne fórumokon kelljen kérdezősködnöm :) [link]
2011. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!