Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Foglalkoztok azokkal, akik...

Foglalkoztok azokkal, akik nem szeretnek/utálnak titeket?

Figyelt kérdés
Érdemes vmit változtatni magadon? Vagy teszel rájuk? :D
2010. máj. 11. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
teszek rájuk, sőt, általában élvezem is. a saját környezetem szeret, elfogad, nekem ez elég. barátságos ember vagyok, de megmondom a véleményem, persze kultúrált keretek között, de ez nyilván nem mindenkinek jön be. vannak, akik nem szeretnek, sőt utálnak, de magukat mérgezik vele. többségükkel soha egy szót sem beszéltem, soha nem vitatkoztam, soha nem bántottam őket, mégis látványosan ki nem állhat. ő baja.
2010. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. máj. 11. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azon dolgozom, hogy minél hamarabb elmenjek innen nem nagyon van kedvem, időm foglalkozni velük. Egyéb esetben, én túl határozott vagyok ahhoz, hogy egy utáló kibillenthessen az egyensúlyomból :)
2010. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát általában nem szoktam azokkal foglalkozni akik nem szeretnek. Általában kölcsönös ez az érzés. =) De amúgy mindenki felé szeretettel fordulok szerintem. És próbálok úgy viselkedni, hogy mindenki szeressen. Így szerintem sok barátom van, akikre akármikor számíthatok. Akiket nem bírok azokat meg tényleg nem bírom, és nem foglalkozom a véleményükkel. És szerintem nincs értelme változtatni magamon azért h ők "szeressenek". akik igazán szeretnek és akiknek valóban fontos vagyok, azok úgy szeretnek ahogy most vagyok :D
2010. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akik szeretnek, azok így szeretnek, akik meg nem, azok akkor sem szeretnének, ha megváltoznál...
2010. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!