Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom megállítani a...

Miért nem tudom megállítani a nevetést?

Figyelt kérdés

sajnos ezzel születtem... oviban is mindig röhögtem mindenen.. ma már 16 éves vagyok , de még mindig nemjavúlt.. ha ránézek a tanáromra kitőrbelőlem a röhögés akár óraközben is .. mindig a legrosszabbkor.. pl buszon és állok :DD .. az órán.. a doga közben .. az ebédlőben.. számomra elég már egy rossz mozdulat vagy egy lehellet hang , mindenre röhögök.. ráadásúl eléggé idiótán XP.. néha tökre megijednek tőlem az emberek.. sajnos nembírom visszafojtani , ezzel sok balhéba keveredtem már .. hogyan oldhatnám meg ?

normális válaszokat ha lehet =)


2010. máj. 9. 18:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tök vicces lehet. :D Szerintem akkor gondolj vmi rosszra...
2010. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nemtdom de néha velem is van iylen:D
2010. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
már próbáltam arra gondolni h meghal aki tetszik stb.. :( de sajnos mikor megint "rámjött" akkor teljesen máshogy gondoltam arra .. ( azt nemírnám le h mire :D ) de a lényeg h az erdeménye az lett hogy mégjobban röhögtem -.-
2010. máj. 9. 18:06
 4/21 anonim ***** válasza:
Ennek még sok hasznát veszed.
2010. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
mint pl? eljön a világvége : hahaha :D ( egyedűl majd csak én fogok nevetni vagy mi XD ? )
2010. máj. 9. 18:09
 6/21 anonim válasza:
Ez miért szerelem és szex kategória?
2010. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerelem, szex témában? na de mindegy.

menj el orvoshoz vagy nem tudom.

2010. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

mért a szerelem-szex témába írod?:D


egyébként énis ilyen vagyok..énmár csak azon is röhögök ha apám megfogja a távirányítót és átkapcsolja a tévét.. :D nekem már akkoris kitör a röhögést..mitöl?XD f*szom se tudja XD én amin röhögök,mindig arra gondolok,hogy mmi lenne ha az történne velem,olyankor már nemolyan vicces,akármi is az:D:D(<-ezen is röhögök,de nem annyira)meg horror filmekre szoktam méggondolni..

2010. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
dejó.. :D nem vok egyedűl :D
2010. máj. 9. 18:13
 10/21 A kérdező kommentje:
most is nevetek :D hahaha :D
2010. máj. 9. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!