Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodom szexuális...

Miért álmodom szexuális álmokat? Mitől van, hogy tudnám megállitani?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom hovatenni ezt a kérdést, de sztem ide illik..

Furcsákat álmodom, szexuális kapcsolatokat(nem részletezném)

Tanárommal(férfi) Osztálytársaimmal(pasik), de volt olyan, hogy négernővel is folytattam hasonló dolgokat..

Mi bajom van? Mit tegyek, hogy elmúljon???

Kezdek bedilizni tőle..


22/lány


2010. febr. 17. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

semmi baj ezzel szerezz egy vitézt az oldaladra és elmúlnak az álmok.

jelentkezem:Kukorica Jancsi!

2010. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szexéhes vagy?
2010. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell megállítani. Az agyad ilyenkor dolgozza fel a tudatos gondolataidat és a tudat alatti élményeidet.
2010. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dont fight 'em
2010. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csak általam szünhet meg
2010. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Biztos azt akarod, hogy szűnjenek meg? Ha igen, miért?

Elégedett vagy a partnereddel? Ha igen, akkor sem baj, ha esetleg mással álmodsz! Mert ő még partner, s változhatnak a dolgok. Lehet, hogy ő is álmodik mással ilyet?!

Elégedett vagy a férjeddel / feleségeddel? Ha igen, nem gond, hisz hűséget fogadtál, de vakságot NEM!

Lényeg: Sose bántsd meg vele a párod azzal, hogy elmondod neki! Probléma lehet! Először csak kínosan nevet, ha nevet, de bárki megbántásnak venné és azon kezdene gondolkodni, hogy talán neked ő nem felel meg szexuálisan???

2010. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szex az álomban fiataloknál: gyakran biológiai kielégületlenség jele. Felnõtteknél: beállítódásodat mutatja.
2010. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A mai este azt álmodtam hogy egy buszban mindenki meztelen ment budapest irányába, majd kiderült csak elképzeltük, mivel kinéztem az ablakon és még a helyi buszállomásunk tárult a szemem elé...

Olvastam interneten, hogy akivel szexuális dolgot álmodom annak a sikereit akarom elérni.. és ebben valahol igaza van mert én arra a tanárral akivel álmodtam felnézek rá..


Szerintetek el fog mulni valahogy?

Továbbá kijelentem 1 hónapja szingli vagyok...

2010. febr. 18. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:
"Ábrándozás az élet megrontója"
2010. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mely kancsalul festett egekbe néz. Vörösmarty.

De ezt félretéve, ezek az álmok magáért beszélnek.

Ha egy hónapja vagy singli s azóta vannak e jelek, akkor pedig főként, hogy magáért beszél.

Én is szoktam, ilyeneket álmodni, s egyszer már szinte csiklóorgazmusom is volt :P. Arcot nem láttam.

2010. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!