Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra boldog legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek. Olyan értelmetlenek érzek mindent körülöttem. Anyukámmal mostanában nem jövünk ki jól, a munkája miatt általában napi 10 percet szoktunk csak találkozni de akkor is csak veszekszünk. Apummal úgy elvagyok, de nem mindig ért meg. Testvéreim nincsenek, igaz barátaim nincsenek. Pár hónapja szakítottam a barátommal és azóta rettentő magányos vagyok és boldogtalan. Rájöttem h ő volt az egyetlen akivel őszintén meg tudtam beszélni mindent. Nagyon rosszul érzem magam. Nem tudom h javíthatnák anyummal a kapcsolatunkon meg egyszerűen nem találom a helyem. Egy csomó minden van bennem amit nem tudok kivel megbeszélni. Ez így mennyi ideig tarthat? Gondolom a korom miatt is van. Apum azt mondja h amiatt. És majd pár év múlva megoldódik minden. De mégis mit csináljak h boldogabb legyek?


17l



2017. febr. 27. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit nyitottabb az emberekkel, akkor nem fogsz egytől függeni. És bár van az embernek ilyen időszaka mint neked, de ez nálad fiatalabbaknál láttam csak eddig.
2017. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem hasonló gondok gyötörtek/gyötörnek, ugyanabban a korban vagyok mint te és én is állandóan csak azt hallom hogy ez ilyen, majd kinövöm. Így, hogy nem igazán tudok konkrétumokat arról, hogy egész pontosan mi is a baj, nem tudom mit tanácsolhatnék de ha van kedved írj egy üzit és beszélgethetünk:)
2017. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jarjatok tarsasagba, keressetek magatoknak valami hobbit, baratkozzatok, meg fognak oldodni a gondjaitok, mindenki atmegy ezen. :)

19/l

2017. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kóla 15 válasza:
én is mindent szarnak látok semminek sincs semmi ertelme, de ezt ne ugy fogd fol fel mint valami depis cuccot, pár honapja en is rosszul fogtam fel, minden napom ilyen "szemforgatos" es ez amugy tok jo, ugyhogy mashogy fogd fel ezt
2017. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!