Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek boldog?

Hogyan legyek boldog?

Figyelt kérdés
KÉt éve elváltam,megismerkedtem egy sráccal,aki nagyon szereti a kislányomat és engem is. A gond csak az,hogy 100 km van közöttünk. Igyekszünk minden szabadidőt együtt tölteni. Már az összeköltözésről beszélgetünk,tervezgetünk. Ő falusi ember lévén nem tud városon élni. Ezért szerintem nekünk kellene költözni. Munkát kell keresnem,és a LÉNYEG: A lányom jövőre kezdi a sulit. Ez okozza a legnagyobb fejtörést. Hova írassam be? Ha addig nem találok munkát(áprilisban van a beiratkozás)....Ti mit tennétek? MIt tanácsoltok? Köszi a segítséget !
2013. okt. 1. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Ő falusi ember lévén nem tud városon élni.

- Miért ne tudna? Ne haragudj, de ez kifogás!


Én nem mennék vidékre, Pesten van munkád? Ha igen, ne hagyd itt, mert vidéken negyed annyi lehetőség lesz! Kislány is járjon Pestre iskolába!

Nem tud városban élni.. miért nem? A bokaperec becsipog, ha elhagyja a falut?

2013. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az összeköltözésnél ki fog derülni, hogy működik-e a kapcsolatotok hosszútávon. Ennek áprilisra már látszódnia kell, munka ide vagy oda. Ha működik akkor járjon a gyerek vidéken iskolába, ha nem működik akkor meg úgyis szétköltöztök...
2013. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem érzem részéről kifogásnak a dolgot,csak Ő egy igazi dolgos ember.... Lehet ,hogy most magamat nyugtatom. Csak tudjátok szerelmes vagyok. Áhhhh,nagyon nehéz ez. Köszi a válaszokat :)
2013. okt. 1. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Falusi ember szenved a városban. Sok városi is. Ha nincs munkád vesd bele magad költözz oda s próbálj meg, ha áprilisig nem jön össze akkor meg gyere vissza s semmit se vesztettél.
2013. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van munkám,végleges állásom van. Óvónő vagyok,és nagyon nehéz új helyet találni.
2013. okt. 1. 19:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor mondj fel, menj vidékre, aztán ha nem megy, akkor vedd ki a gyereket az iskolából, a barátaitól, gyere vissza egyedül és keress munkát meg új lakást...
2013. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy gyermektelen embernek kell alkalmazkodnia ahhoz, ahol a kisgyerek van.Már ha kell neki a gyermekes ember.
2013. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem köttök kompromisszumot? Budapest melletti kisváros/faluba költöznétek, te bejárnál dolgozni, ő pedig keresne Pesten munkát (ahol azért több a lehetőség, mint egy faluban!) viszont este a kis falusi, kisvárosi környezetbe tér haza.
2013. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen,ez is jó ötlet! Köszi
2013. okt. 1. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Pl. Gyömrő


30 percre fekszik Budapest belvárosától, a határától pedig 7 kilométerre.

[link]

2013. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!