Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs elég önbizalmam elmondan...

Nincs elég önbizalmam elmondani egy lánynak hogy tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, a lány is 14 éves.

Már nagyon régóta ismerem, de nem merem kimondani.



2017. márc. 8. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne mond el neki!
2017. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, aztán a lány nővére mondta hogy a húga belém van zúgva. :)
2017. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hàt először is érdemes azon elgondolkodni, és megpróbálni azt megállapítani, hogy te vajon tetszel-e neki és mennyire. Ha tetszel neki, akkor lehet bátran lépni, ha viszont nem tetszel neki, akkor valószínűleg nem sikerülne jól az együttjárás megteremtésére irányuló kísérleted, valószínűleg elutasítást kapnál (és akkor utána nehezebb). Ezért ha úgy tűnik, hogy nagy valószínűséggel (még) nem tetszel neki, akkor jobb azon dolgozni, hogy vonzóbbnak találjon, ill. vonzódjon hozzád, pl. megpróbálni úgy együtt lenni vele, hogy közben jól érezze magát, illetve azon dolgozni, hogy minél jobb legyen a kapcsolatotok.


Hogy tetszel-e neki, ezt olyanokból tudod megállapítani, ill. megbecsülni, hogy hogyan viselkedik veled kapcsolatban, illetve mikor együtt vagytok.

Pl. Vajon mennyire szeret együtt lenni veled, hogy látszik a viselkedéséből? Keresi-e a társaságodat? Élvezi a veled való beszélgetést, és mennyire? Mennyire oldott ilyenkor, szokott-e nevetgélni a szavaidon? Szívesen beszélget-e veled? Marad-e hosszabban is, mikor együtt vagytok? Szokott-e magáról beszélni neked, és mennyire? Próbál-e tetszeni neked?


Ha úgy tűnik, jó az esély arra, hogy tetszel neki, legalább valamennyire, akkor érdemes megpróbálni lépni.


Megpróbálkozhatsz a fokozatos érintéssel. Először csak egy nagyon semleges helyen érinted meg röviden, pl. a vállánál, vagy a válla alatt, a karjánál. De csak röviden. Ha erre pozitívan reagál, vagy legalábbis nem reagál negatívan, akkor egy idő után megpróbálhatod megérinteni lejjebb a karjánál. Ha ez a szint is megy, akkor megpróbálhatod, hogy legközelebb érintkezzen a kezetek. És ha ez a fázis is ok, akkor lassan megpróbálhatod a csókot. De ha valamelyik szintre már negatívan reagál, akkor nem szabad tovább menni, hanem megint azon kell dolgozni, hogy még jobban érezze magát veled, és egy idő után újra megpróbálni ugyanazt a szintet.


2 kreatív módszer arra, hogy megcsókolhasd:


1. Mikor kettesben vagytok, és olyan a légkör (pl. jól beszélgettek, és van egy kis szünet közben), akkor ránézel és azt kérdezed:

- Szeretnél megcsókolni?

Ha erre azt válaszolja, hogy igen, akkor csókold meg. Ha azt válaszolja, hogy "talán", vagy hogy "nem tudom", akkor mondhatod azt, hogy "próbáljuk meg", és utána csókold meg (de ne túl vehemensen egyik esetben sem).

Ha viszont azt mondja, hogy nem, akkor a következőt kell mondani:

"Nem azt mondtam, hogy meg is teheted. Csak teljesen úgy néztél rám, mintha meg szeretnél csókolni." És utána gyorsan tereld át a beszélgetést valamilyen más témára (ami előre elkészítve ott van a tarsolyodban).


Ez a módszer azért jó, mert teljesen presztizsveszteség nélkül tudsz kijönni a kísérletből akkor is, ha a lány nem akar veled járni.


2.módszer

Ezt fontos, hogy humorosan kell csinálni, úgy hogy egy poénnak tűnjön. Először is veszel egy doboz tictac-ot, vagy egy csomag rágót (csokit).

Mikor kettesben vagytok, előveszed és megkinálod őt is, és te is veszel belőle. Utána vársz egy percet (közben 1-2 mondatot beszélgethettek másról is), és akkor azt mondod:

- Tudod van egy olyan szokásom, hogy néha visszakérem azt, amit adtam. Kérem vissza a tictacomat!

Erre valószínűleg döbbenten fog nézni, hiszen a tictac-ot (rágót) már bevette a szájába.

Akkor megismétled:

- Kérem vissza a tictacomat!

És gyorsan megcsókolod. De az egészet úgy kell csinálni, hogy poén legyen. Legjobb, ha úgy sikerül, hogy a lány még nevet is közben.


Ha egyszer megcsókoltad, akkor tulajdonképpen már olyan a helyzet, mintha együtt járnátok, elhívhatod programokra stb.

2017. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Istenem, hogy mindenki fél! Ne haragudj, nem bántásból mondom. Mégis mi veszíteni való van? Megkérdezed, ha nemet mond, akkor gyors témaváltás és elfelejtitek az egészet. Én is mindig féltem beszélgetni, kezdeményezni, és amikor visszautasító választ kaptam akkor mentem tovább, mintha misem történt volna.

És most hogy ezt leírtam, megyek és ráírok arra aki tetszik, hátha most szerencsém lesz :-)

Neked pedig sok sikert!

2017. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
29%
Állj homo szexuálisnak.
2017. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is muszáj elmondani.Elég ha érezteted vele.

Azután már mondani se kell.

2017. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem is muszáj elmondani."

A nők szeretik hallani. Akárhányszor is mondod.

2017. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!