Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire nem foglalkoznak az...

Ennyire nem foglalkoznak az emberek egymással?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember aki ismer, tudja, hogy sokszor rám jön a depresszió, nem vagyok sokszor a helyzet magaslatán és elég ingatag a hangulatom, mondhatni depressziós vagyok. Egy ideje nem járok pszichológushoz, mert úgy érzem nélküle is megvagyok, de most megint rám jött ez a depresszív hangulat és azon gondolkozok, hogy miért nem kérdezi meg tőlem soha senki, hogy hogy vagyok. Akikről tudom, hogy ők sem a legegészségesebbek mentálisan, azoktól meg szoktam kérdezni hogy vannak, ha valaki kitesz valami bajjósló képet, írok hogy mi baj. Én sosem érdeklek senkit, mintha alap dolog lenne hogy jól vagyok, ha nincs rajtam friss vágás akkor huh biztos tök okésan van. Étkezési zavaraim is vannak, de még a szüleim sem érdeklődnek soha, hogy mi a helyzet. Ez a normális már? Vissza kell menjek a pszichológusomhoz, hogy egy héten egyszer valaki megkérdezze hogy vagyok? Az a legrosszabb, hogy őt nem is érdekli, megkérdezi mert ez a munkája.

Ez nem egy önsajnáltató szöveg, csak egy kicsit elkeseredtem. Ti mit gondoltok? Már csak magamat kérdezgessem, támogassam, másban ne bízzak?

19/L


2017. márc. 9. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
phuu ha tudnád, hogy mennyire nem. xd legyél munkanélküli is majd egy kicsit.
2017. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyire nem. Az emberek többsége végtelenül önző, és legfeljebb csak illemből, felszínesen érdeklődnek felőled. Sőt sokszor ha látják, hogy már padlón vagy, még beléd is rúgnak párat "szórakozásként". Igaz barátot, őszinte szerelmet találni a mai világban már felér egy telitalálatos lottónyereménnyel. Azt elhiszem, hogy nagyon jól esne, ha tényleg érdekelnél valakit, de sajnos az a helyzet, hogy valószínűleg senkit sem érdekelsz, és nem fogsz segítséget kapni. Ezért magadban kell megtalálnod az "erőt", mert nem számíthatsz külső megerősítésre. Ezzel most nem még jobban elkeseíretni akartalak, csak sajnos ez a valóság.
2017. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!