Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van 2 legjobb barátnőm,...

PorosAnnaBoglárka kérdése:

Van 2 legjobb barátnőm, mindkettőben jóban vagyok. (voltam) Egy ideje nagyon rászálltak az animékre. Nem nagyon foglalkoznak velem, inkább csak egymással. Mit tegyek, hogy többet tudjunk együtt lenni?

Figyelt kérdés

Bármikor, amikor csak lehet, animéket rajzolnak, és azokról beszélgetnek. Mindkettőjüknek van Skype-ja, de nekem nincs. Minden nap írogatnak egymásnak. Egyszerre nézik meg az animéket. De nekem valamiért nem mondják meg a címeiket. Elkezdték a japánt is tanulni, és azt sem mutatták meg nekem. Aztán nemrég megkérdezte tőlem az egyikük, hogy "lehet, hogy nem szeretem az animéket, de azért mit szólok a rajzához. " Én erre megkérdeztem, hogy mégis honnan veszi. Hogy nem szeretem őket? (Megjegyzem, tényleg nem vagyok annyira oda értük, mint ők, de ezt nem mutattam ki) És ekkor azt mndta, hogy akkor tanuljam én is velük a japánt. Felajánlotta, hogy másnap hoz nbekem egy füzetet, (mert nekik már van egy-egy ilyen) amikbe beleírhatom a japán dolgokat. Azóta semmi sem történt. Nem beszélgettünk többet erről. De általában szoktunk beszélgetni, de csak a háziról, az ebédről...

És megkérek mindenkit, hogy normális válszokat adjon!



2014. máj. 21. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csak te gondolod azt, hogy JÓ barátnők vagytok. Vagy ők örülnek, hogy van közös témájuk és most nem érdekli más őket, azaz az első feltételezésem lép érvénybe. :D
2014. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kezdj el animéket nézni :)
2014. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De eddig nagyon kedvesek voltak, segítettek, meg minden, csak ezután az anime után volt a baj.
2014. máj. 21. 22:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lett egy közös pontjuk. Az anime világa nagyon be tudja szippantani az embereket. Igazándiból nem baj, hogy találtak valami újat.

Az, hogy most már kevesebbet beszélnek veled, az nem ellened irányul. Nincs veled semmi bajuk. Csak talán a téma nincs meg, vagy nem tudnak mit mondani. S érezhetik, hogy nem vagy oda ezekért, ezért nem szeretnének fárasztani.

Itt vagy azt csinálod szerintem, hogy mégis belekukkantasz, s talán megtetszik neked és akkor esetleg lehet, hogy újra megint jóban lesztek. Vagy keresel más közös pontot, s azzal próbalkozol be. Illetve még az lehet, hogy rugalmas leszel, és keresni kezded mások társaságát. Akikkel össze tudsz barátkozni. Ettől még maradhatnak ugyan olyan jó barátok neked, csak talán annyira nem fontosak. Ahogyan most a jelek szerint te se nekik, egymáshoz képest. Ettől még lehetsz fontos, csak nem annyira. Nem baj ez. Csak akkor talán keress valakit, akivel jobb barátságban lehetsz. :)


13/L

2014. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Én azt ajánlom hogyy te se idegenedj el a témától. Lehet hogy neked az ilyen narutó meg hasonlók nem fognak tetszeni, de az animék is nagyon sokrétűek. Nagyon sok műfaj megtalálható köztük. Csak kell olyat találni ami tetszik. Hidd el, élvezni fogod, és akkor már lesz miről beszélned neked is. A házi meg az ebéd viszont tényleg elég unalmas téma.

Ha privátban megírod hogy hány évesek akkor leírom hogy 99% mit néznek.

2014. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Adj meg pár témát mi érdekel vagy milyen film tetszik talán hasonló animéket tudunk monadni. :) Érdeklőd meg miket néznek szeretnél te is nézni egy-kettőt. néz bele biztos tetszeni fog. persze, ha nem yaoi.
2014. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Youtubeon meg te is eltudod kezdeni a japán nyelv tanulását.
2014. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
88%
Elsoken szerintem is nezz bele par animebe, van par eleg csajos anime, ami szerintem tetszeni fog, de ha teljesen nem erdekel a tema akkor ne eroltesd.. ha nem tetszik az anime akkor ne kezd el nezni azert hogy legyen kozos tematok.. vagy keress olyan temat amirol tudsz veluk beszelni.. bar ez eleg nehez lesz, mert ha 2 animes egyutt van akkor legtobbszor errol beszelnek.. vagy keress olyan baratokat akik olyanok mint te..
2014. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 slender0820 válasza:
59%
Ne parázz, ha igazán a barátaid, akkor nem hanyagolnak el téged, csak találtak egy közös témát.Én azt ajánlom, hogy te is kezdj el animéket nézni. Legyél te is fan, aztán kapcsolódj be hozzájuk.Sok szerencsét és kívánom hogy legyetek újra jóban. :)
2014. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha zavar hogy te nem tudsz velük beszélgetni próbálj megnézni egy animét és ha tetszik csak akkor nézz animét mert igazából nem lehet olyat erőltetni ami nem megy.

Akkor keress más témát amiről beszélhetsz velük.

2014. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!