Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Feladjátok az álmaitokat, ha...

Feladjátok az álmaitokat, ha sehogyse megy, bármennyire is küzdötök érte?

Figyelt kérdés
Van egy álmom...bármennyire is próbálkozol vele,mindig van valami ami nem sikerül/ami megakadályoz,visszavet abban,hogy elérjem a célomat...nagyon szomorú vagyok,minden vágyam elérni,küzdök is érte..ez mutatja is azt,hogy a családom nem támogat benne,mondván úgy se sikerül,szó szerint lemondtak rólam és a tervemről...engem ez hajt,hogy megmutathassam nékik,hogy igenis tévednek és meg tudom csinálni...de egyre inkább csalódok magamban,és kezdem elhinni,hogy talán igazuk van...
2017. márc. 12. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:

*próbálkozok

*nekik

2017. márc. 12. 14:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álmom az,amit soha semmiért sem adnék fel! Küzdök,amíg el nem érem! Mert azt én meg akarom valósítani,mert nekem az jó,s nem érdekel,ha más azt mondja, ne csináljam,mert ő,nem én...neki más célja van...
2017. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A világ hatása átmossa az ember normál értékrendjét. Nem kell hallgatni az agymosó szövegre,mindig lesznek ilyennek.
2017. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy az élet addig pofoz, amíg bele nem rokkansz, ha éppen nem azt az utat járod, amit kiszabott neked. Nem hagyja hogy beteljesítsd az álmaidat. Az ember életében a sorsfeladatok vannak az első helyen. Ha ezeket teljesíted, akkor az élet azt mondja neked, jó, elvégezted, most tégy a kedved szerint, van időd a következő feladatig. Amikor valami nem megy, azt jelenti, hogy meg kell állnod, és kijavítani azt, ami nem működik, elhárítani azt, ami az utadban áll. Mérlegre kell tenned a lelkiismereted a vágyaiddal.
2017. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!