Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék rajonni mit dolgozné...

Szeretnék rajonni mit dolgoznék szívesen. Bármennyire torom az agyam nemjutok előrébb. Hobbym nincs, kulonosen ügyes semmiben nemvagyok. Kereskedelemben dolgozom 2eve, egyaltalan nem szeretem, teher mindennap. Hogy tudnék rajonni?

Figyelt kérdés
Sok kérdést feltettem magamnak de lehetetlennek tartom hogy rajojjek. Szabadidomben lényegében semmit nem csinálok,egy kész csodnek érzem magam.Szivesen tanulnek valamilyen szakmat,de semmit nem próbáltam még ki és nemtudom mi érdekelne, így pedig csak egy robot vagyok.... 22/L

2016. jún. 27. 04:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"Szabadidomben lényegében semmit nem csinálok"

Ez helyett inkább tanulj, olvasgass több szakmáról, hogy eldönthesd, melyik az, ami neked tetszik és megfelel.

Hiába kérdezed magadtól, mi tetszene, ha nem ismered a lehetőségeket.

2016. jún. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj fel egy OKJ-s képzési listát tartalmazó honlapra. Nézd végig. Amelyik szakmának a neve megfog, azt jegyzeteld ki, és nézz utána, pontosan mivel jár. Amelyik megtetszik, arra kezdd el átképzeni magad.


A kereskedelem... az nekem is betett. Többféle irányba indulhatsz el. Emberekkel szeretnél foglalkozni? Technikai dolgokkal? A szervezés vagy a pénzügyek állnak közelebb hozzád? Esetleg művészi tevékenység?

2016. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Jelenleg már a felmondási időmet toltom, úgy érzem most lépnem kell mert így csak szenvedek, hasonló munkát bármikor találok de remélem most lesz egy kis időm magamra és fejben összerakni a dolgokat.Penzugyi vegzettsegem van, nemdolgoztam még benne,de mindig probalkozom elhelyezkedni.Szeretnek egy szakmat amit szívesen csinálnék.Par éve gondolkodtam a sport és gyogymasszor tanfolyamon,azt lehet szívesen csináltam volna de sajnos fizetős volt és nem tehettem meg.Szivesen olvasok sportról,egeszseges életmódról, de ez a jelenlegi eletmodomhoz eleg abszurd mert nem így élek, régebben úsztam ,lovagoltam,futottam és bicikliztem.Sokat gondolkodom hogy újra rá veszem magam,de a lustaság eddig visszatartott
2016. jún. 27. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!