Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon zavar a mellem. Mit...

Nagyon zavar a mellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok magas(181 cm) és mondhatni hogy vékony de C kosaras melltartó kell és ez engem nagyon zavar mert az osztálytársaimnak sokkal kisebb is van meg sportolásnál is zavar pedig hordok spormelltartót. Meg amúgy kinézetre is zavar. Mit tegyek? Ha fogynék akkor mellről is fogynék?

2017. márc. 18. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:
és nem szeretnék majd később nagy tőgyeket. Amúgy mások nem szólnak meg azért mert nem kicsi a mellem?
2017. márc. 18. 21:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Idővel változni fog. Nem nő folyamatosan, valamikor kisebb lesz valamikor nagyobb de ez az idő múlásával fog változni. Életmódtól függően persze.
2017. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jézusom. Legfeljebb irigységből szólhat meg néhány nem túl értelmes lány. Hidd el, ez a fiúknál nagy előny lesz, örülj nekik!

26f

2017. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallod nekem nagyobb mégse sírok. Én tizenöt éved vagyok és vékony,de szerintem ez előny lesz a szoptatásnál nekünk szóval nyugi. Ja egyébként sokan leszólnak hogy szoptatosmelltartot hordok, nem tudom hogy miért ez egy gyerek nélküli fiúnal tök normális
2017. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legyél rá büszke, aki megszól tényleg csak irigységből teszi:)
2017. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallod? Nem hallja, olvassa!! :D
2021. dec. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!