Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, csak engem zavar az,...

Lányok, csak engem zavar az, hogy sportmelltartoban (nem kosaras) kb alig van mellem? Fiúk, nektek ez mennyire feltűnő?

Figyelt kérdés

Tegnap vettek sportmelltartot edzésre, viszont ha csak azt veszem fel, akkor kb alig van mellem és ez nagyon zavar és ha nagyon megnézem, akkor kicsit át is üt (van egy vékonyabb ujjatlan is rajtam)

És ez zavar, és ráadásul fiúkkal van az edzesunk :/


Lanyok, titeket ez szokott zavarni?

Fiúk,mit godoltok erről?


Kort és nemet is legyszi :)


16/L



2016. aug. 31. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos mivel nekem így is alig van mellem ez nem igazán zavar. Amúgy is csak edzésre/testre veszem fel, annyi időt pedig kibirok egy nap. De ha téged ez nagyon zavar akkor tudsz venni szivacsos sportmelltartot ami még ki is emeli a melleidet.
2016. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavar. Nem azért veszek sportmelltartót, hogy kihangsúlyozzam a mellem. Edzés közben az érdekel a legkevésbé, hogy vajon tetszik-e a mellem a fiúknak :)

Az enyém nem üt át, mert vastagabb, bélelt a mell résznél, tehát nem csak egy vékony anyag, ami top formájú.

2016. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem amúgy is alig van mellem, hát még sportmelltartóban :D Őszintén, jó sok ideig borzasztóan zavart..de mivel úgysem tudok vele mit csinálni, elfogadtam, sport közben meg amúgy sem ez a lényeg.

A fiúkat szerintem nem zavarja, akinek tetszel, annak így is szép vagy. Legalábbis a barátom szabályosan kiröhögött, amikor egyszer elmondtam neki, hogy ezzel van bajom.

17L

2016. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

En lany vagyok! Es tudom hogy arra lennel kivancsi hogy en mit gondolok, de esku nem bunkosagbol irom, csak tapasztalatbol! A fiukat nem az fogja zavarni ha sport melltartoba kicsi a melled, (FIUUK!! Hozza tennem a sportmelltarto le nyomja a lanyok mellet szoval azert annal nagyobb mimt mikor ugy latjatok :D ) hanem inkabb az, hogy sok lanynak szinte semmi melle nincsen es veszik a sok phus up-os melltartokat es olyan szinten hazudnak a korulottuk levolnek a mellukkel kapcsolatba hogy ez szerintem sokk gazabb! Ha kicsi akkor kicsi! Persze vegyetek fel szivacsos melltartot (nekem eleg "nagy" C-s mellem van es meg is azt hordok mert nekem kenyelmesebb) de ne arrol szoljon mar hogy a szivacs benne 2x akkora mint a melletek! Ez nem konkretan neked szol kedves kerdezo, csak szerintem ezt az "optikai csalodast" ha nevezhetem annak :D gazabbnak tartjak a fiuk, mint azt ha felveszel egy sportmelltartot es latszik hogy nincs is akkora melled!

Persze tisztelet a kivetelnek es sajnalom ha valakit meg bantottam nem az volt a cel! :)

19/L

2016. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Fiúként mondom, nem zavar. Sportruhában fenék>csípő-derék arány>has a fontossági sorrend. :)
2016. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Engem nem zavar. Edzeni megyek nem azért, hogy szexistennőnek nézzek ki lol.
2016. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem zavar. Viszont vicces, hogy egyébként elég nagy mellem van, de a sportmelltartó annyira leszorítja, hogy szinte magamra sem ismerek.
2016. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem zavar. Bár én nem sportolok, itthon imádok sportmelltartóban lenni, annyira kényelmes. Végülis az a funkciója, hogy leszorítsa a melleket és ne okozzon kellemetlenséget intenzív mozgás közben. Lehet nem a legjobb melltartót vetted, mert én még sose jártam úgy, hogy átütött volna.

21nő

2016. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapból alig van mellem, szóval nem izgat, ha sportmelltartóban sincs.

26/L

2016. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavar, a fiúkat sem érdekli. Tisztában vannak vele, hogy sportközben a kényelem a fontos, plusz a szűk kis futónadrágok is adnak elég nézegetni valót.
2016. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!