Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történik sokszor meg az...

Miért történik sokszor meg az hogy eltervezek valamit a következő napra, aztán másnap már mégsincs hozzá kedvem?

Figyelt kérdés

Utazgatásról van szó inkább, szeretek utazgatni és busszal szoktam. Eléggé alkalmazkodnom kell a menetrendekhez, és értelmes utazáshoz reggel el kell indulnom. Van egy kicsit távoli, de jól megszokott helyem ahova időnként elmegyek. Sokszor el is tervezem délután, hogy majd akkor holnap elmegyek oda egyet sétálgatni, kirándulni, kikapcsolódni. Eljön a másnap reggel, akkor meg nincs kedvem elindulni, feleslegesnek tartom. Itthon maradok, aztán később vagy megbánom vagy nem hogy nem mentem el.

De ez miért van hogy így elmegy a kedvem tőle másnapra sokszor? Lehet köze a szociális fóbiámhoz, és ahhoz hogy többnyire egyedül, magányosan járkálok csak ha elutazok? Talán a lelkem mélyén nem is szeretem ezt csinálni, csak úgy istenigazából nem jöttem erre még rá?


2017. márc. 31. 11:27
 1/1 Helyes válasz ***** válasza:

A.Mert már nem aktuális.

B.Mert emberből vagy.

c.Mert mindennek rendelt ideje van.

2017. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!