Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudjam magam rávenni...

Hogy tudjam magam rávenni hogy egyek és hízzak?

Figyelt kérdés
Sokszor éhes vagyok de ha kajáláshoz kerülök már anyira nem is kívánom és ha eszek is akkor is épp egy kicsit hogy elmuljon az éhségem.Nyáron még 61kiló voltam de amióta elkezdtem ujra edzeni(versenyszerűen) azóta lefogytam 54kilóra és nem birok visszahízni.16/F

2017. márc. 31. 16:57
 1/2 anonim válasza:
B1 B6 vitamin nagyobb dózisú szedèse növeli az ètvàgyat.Pl milgamma neuro patikai.
2017. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát én úgy hiztam 30 kilót 1 év alatt hogy, pl. ettem 1 gyros tálat, már eltelitődtem tőle, utána ettem 1-2-3 palacsintát. Mikor már arra is ráuntam ittam 1 liter cappy gyümölcslét . Ez a 3 kapásból 2000 kalória körül van és napi 6-10e kalóriát ettem. Fejben dől el igazából.
2017. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!