Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm menekül előlem?

Figyelt kérdés
Egyik nap még tök jól megvagyunk, másnap meg már közli velem, hogy felejtsük el egymást. Msn-en beszéltünk, mert messze lakik, de szoktunk találkozgatni is. Nem mondta el, hogy mért tűnik el az életemből. Azt mondta nem mondhatja el, pedig minden titkát tudom, de ezt nem mondja el. Azt mondta ég veled és eltűnt. Még 1x beszélünk msn-en, hogy "elbúcsúzzunk", de én nem akarom hagyni. Még mindig szeret és még mindig én vagyok neki a legfontosabb, ezért nem értem. Azóta rendszeresen rámtőr a síró roham. Ő mindenáron el akar tűnni. Azt mondta, hogy ne akarjam megtudni milyen amikor gonosz. Terveztem, hogy odamegyek és meglepem, de szerintem akkor se mondana semmit, ha egyáltalán szóba állna velem. Soha nem ártottam neki még a háta mögött se.
2010. máj. 12. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, szerintem belédesett. Komolyan. Csak nem akar problémát okozni/szégyelli magát.
2010. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd jöhetne a szokásos duma, hogy nem érdemel meg , de ez nem így van . Változnak az emberek és kész ,vki hirtelen szokott változni és lehet , h ő is ilyen .

Nem tudhatom , hogy milyenek vagytok , de lehet mondjuk , hogy nem szereti ezt azt benned már régóta csak "nem merte " elmondani d most kitört belőle és szeretne új életet kezdeni . Ez egy kicsit úgy hangzik mintha az ő pártjára állnék ,de ez nem igaz ! :) ez csak egy lehetséges eset.

2010. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 :23 as vagyok , bocsi lehet , hogy félreértelmeztem a kérdést egy nemű vagy a barátnőddel nem ?
2010. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de
2010. máj. 12. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor az első válaszoló ?:D beléesett ?az azért kicsit vicces lenne , bár a mai világban:D
2010. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉN is koccoltattam le így barátot, mert a kommunikáció nem segített és problémáim voltak. Ez van.
2010. máj. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!